![Логічний контролер (ПЛК) M200 16 входів/виходів 24V DC 9/7 транзисторний NPN [TM200C16U] Modicon Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6928398523_logichnij-kontroler-plk.jpg)
Логічний контролер (ПЛК) M200 16 входів/виходів 24V DC 9/7 транзисторний NPN [TM200C16U] Modicon Schneider Electric
16 502,05 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: TM200C16U
Цей продукт є частиною лінійки Easy modicon M200 - логічних контролерів з підтримкою до 168 входів/виходів і керуванням рухом по 2 осям. Цей логічний контролер має 1 звичайний вхід, 4 швидких входи, 4 високошвидкісних входи, 7 транзисторних виходів, включаючи 2 швидких виходи. Напруга живлення 24 В постійного струму. Має 1 порт послідовного зв'язку (RS 485) та порт USB, призначений для програмування Цей контролер підходить за доступною ціною, без шкоди для простоти, надійності, доступності та сервісу. Він оснащений ПІД-регулятором процесу, валом відбору потужності, ШІМ і PLS-регулятором положення. Гранична напруга (з урахуванням пульсацій) - 85-264 В змінного струму (50/60 Гц). Максимальне споживання становить від 61 до 74 В змінного струму. Розміри: 110 мм завширшки x 70 мм завглибшки x 90 мм заввишки. Вага 0,339 кг. Цей логічний контролер спеціально розроблений для текстильної промисловості, верстатобудування, пакування, опалення, вентиляції та кондиціонування повітря, вантажно-розвантажувальних робіт, насосів, підйомників і машин для електронної збірки. Цей виріб сертифіковано CE, CSA, IACS E10, RCM та CULus. Він відповідає стандартам EN/IEC 61010-2-201 та EN/IEC 61131-2. Цей контролер сумісний з додатковими картриджами, які забезпечують розширення цифрових входів/виходів, аналогових входів/виходів і портів зв'язку Serial Link. Підтримує монтаж на DIN-рейку. Контролери Easy Modicon M200 - це продукти початкового рівня, які ідеально підходять для задоволення специфічних потреб ринків, що розвиваються, за доступною ціною без компромісів. Логічні контролери Easy Modicon M200 - це рішення з найкращим співвідношенням продуктивності та ціни для невеликих систем автоматизації, які потребують гнучкості та простоти руху.
| Серія продукту | Easy Modicon M200 |
| Тип виробу/компоненту | Логічний контролер |
| Номінальна напруга живлення [Us] | 24 В постійний струм |
| Кількість дискретних входів/виходів | 16 |
| Кількість дискретних входів | I8: 1 постійний; I2...I5: 4 швидкий; I0, I1, I6, I7: 4 високошвидкісний |
| Кількість дискретних виходів | Q2...Q6: 5 транзисторний; Q0...Q1: 2 швидкий (PLS/PWM/PTO) |
| Напруга дискретного входу | 24 В |
| Тип напруги дискретного входу | Постійна |
| Струм дискретного входу | 7 мА |
| Логіка дискретних входів | Споживач або джерело струму тип 1 (МЕК 61131-2) |
| Напруга дискретного виходу | 24 В постійний струм |
| Струм дискретного виходу | 0,5 A |
| Тип дискретного виходу | Транзистор |
| Логіка дискретного виходу | Негативна (приймач) |
| Споживання енергії [Вт] | 10 Вт при 24 В DC |
| Максимальна кількість модулів розширення | 4 з 135 транзисторних, 4 з 64 релейних |
| Межі напруги живлення | 20,4–28,8 В |
| Максимальний пусковий струм | 35 А |
| Граничний рівень напруги | Стан 1 >=15 В, стан 0 <=5 В |
| Вхідний опір | 3,3 кОм |
| Час реакції | Q0...Q6 увімкн/вимкн 1 мс; I0,I1,I6,I7 5 мкс; I2...I5 увімкн 35 мкс/вимкн 100 мкс; I8 увімкн 35 мкс/вимкн 100 мкс |
| Налаштовуваний час фільтрації | 0/3/12 мс |
| Максимальний струм на загальний вихід | 3,5 А на COM 0 |
| Вихідна частота | 100 кГц (Q0...Q1, PWM/PLS) |
| Максимальний струм витоку | 0,1 мА |
| Максимальне просідання напруги | <1 В |
| Максимальне навантаження лампи | <12 Вт |
| Тип захисту | Перевантаження/коротке замикання 3,8 А |
| Інтегральний час | 1 с авто скидання |
| Обсяг пам'яті | 512 байт внутрішньої флеш |
| Обладнання для зберігання даних | 32 ГБ micro SD (опціонально) |
| Тип акумулятора | BR2032 Li-CFx, 5 років автономної роботи |
| Термін резервного зберігання | 3 роки при 25 °C |
| Час виконання для 1 інструкції | 0,3 мс |
| Час виконання однієї інструкції | 0,2 мкс |
| Точний час виконання завдання події | 60 мкс |
| Відхилення ходу годинника | <=90 с/місяць при 25 °C |
| Контур регулювання | PID до 14 одночасних циклів |
| Функція позиціонування | PWM/PLS 2 канали 100 кГц |
| Тип сигналу керування | Квадратура x1,x2,x4 100 кГц; Імпульс/напрямок 100 кГц; Однофазний 100 кГц; CW/CCW 100 кГц |
| Кількість обчислюваних входів | 4 швидкий вхід 100 кГц, 32 біти |
| Тип вбудованого інтерфейсу | USB порт mini B 2.0, неізольований серійний канал 1 (RS485), неізольований серійний канал 2 (RS232/RS485), ізольований серійний канал 2 (RS485) |
| Швидкість передачі | RS485: 1,2–115,2 кбіт/с (15 м); RS232: 1,2–115,2 кбіт/с (3 м); USB: 12 Мбіт/с |
| Протокол порту | USB: SoMachine-Network; Серійний: Modbus RTU/ASCII або SoMachine-Network |
| Місцева сигналізація | PWR зелений, RUN зелений, ERR червоний, SD зелений, BAT червоний, SL1 зелений, Стан вводу/виводу зелений |
| Електричне з'єднання | Mini B USB 2.0 для програмування; знімна гвинтова клемна колодка для входів; знімна гвинтова клемна колодка для виходів; 3 клеми для живлення 24 В DC; 4 клеми для серійного каналу 1 |
| Максимальна дальність кабелю | Вхід неекранований <50 м; швидкий/високошвидкісний екранований <10 м; вихід неекранований <150 м |
| Ізоляція | Між входами: неізольований; між входом і логікою: 500 В AC; між швидким входом і логікою: 500 В AC; між групами входів: 500 В AC; між виходом і логікою: 500 В AC; між групами виходів: 500 В AC; між живленням і логікою: 500 В DC |
| Маркування | CE |
| Монтажна опора | DIN-рейка 35х15, DIN-рейка 35х7.5 з монтажним набором |
| Габарити (ВхГхШ) | 90x70x110 мм |
| Маса нетто | 0,339 кг |
| Ступінь захисту | IP20 з кришкою |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | RS232 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 24 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип живлення | Мережа 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість входів/виходів | 16 входів/виходів |
| Наявність дисплея | недоступне |
| Тип виробу | Логічний контролер |
- Ціна: 16 502,05 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

