![Логічний контролер (ПЛК) M200 16 входів/виходів 24V DC 9/7 транзисторний PNP [TM200C16T] Modicon Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6928398522_logichnij-kontroler-plk.jpg)
Логічний контролер (ПЛК) M200 16 входів/виходів 24V DC 9/7 транзисторний PNP [TM200C16T] Modicon Schneider Electric
16 502,05 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: TM200C16T
Цей продукт є частиною лінійки Easy modicon M200 - логічних контролерів з підтримкою до 168 входів/виходів і керуванням рухом по 2 осям. Цей логічний контролер має 1 звичайний вхід, 4 швидких входи, 4 високошвидкісних входи, 7 вихідних транзисторних виходів, включаючи 2 швидких виходи. Напруга живлення 24 В постійного струму. Має 1 порт послідовного зв'язку (RS 485) та порт USB, призначений для програмування. Цей контролер підходить за доступною ціною, без шкоди для простоти, надійності, доступності та сервісу. Він оснащений ПІД-регулятором процесу, валом відбору потужності, ШІМ і PLS-регулятором положення. Гранична напруга (з урахуванням пульсацій) становить 85-264 В змінного струму (50/60 Гц). Максимальне споживання становить від 61 до 74 В змінного струму. Розміри: 110 мм завширшки x 70 мм завглибшки x 90 мм заввишки. Вага 0,365 кг. Цей логічний контролер спеціально розроблений для текстильної промисловості, верстатобудування, пакування, опалення, вентиляції та кондиціонування повітря, вантажно-розвантажувальних робіт, насосів, підйомників і машин для електронної збірки. Цей виріб сертифіковано CE, CSA, IACS E10, RCM та CULus. Він відповідає стандартам EN/IEC 61010-2-201 та EN/IEC 61131-2. Цей контролер сумісний з додатковими картриджами, які забезпечують розширення цифрових входів/виходів, аналогових входів/виходів і портів зв'язку Serial Link. Підтримує монтаж на DIN-рейку. Контролери Easy Modicon M200 - це продукти початкового рівня, які ідеально підходять для задоволення специфічних потреб ринків, що розвиваються, за доступною ціною без компромісів. Логічні контролери Easy Modicon M200 - це рішення з найкращим співвідношенням продуктивності та ціни для невеликих систем автоматизації, які потребують гнучкості та простоти руху.
| Серія продукту | Easy Modicon M200 |
| Тип виробу або компоненту | Логічний контролер |
| [Us] номінальна напруга живлення | 24 В постійний струм |
| Кількість дискретних входів/виходів | 16 |
| Кількість дискретних входів | I8: 1 постійний; I2...I5: 4 швидкий; I0, I1, I6, I7: 4 високошвидкісний |
| Кількість дискретних виходів | Q2...Q6: 5 транзисторний; Q0...Q1: 2 швидкий (PLS/PWM/PTO) |
| Напруга дискретного входу | 24 В |
| Тип напруги дискретного входу | Постійна напруга |
| Струм дискретного входу | 7 мА |
| Логіка дискретних входів | Споживач або джерело струму (позитивний/негативний) тип 1 за МЕК 61131-2 |
| Напруга дискретного виходу | 24 В постійного струму |
| Струм дискретного виходу | 0.5 A |
| Тип дискретного виходу | Транзистор |
| Логіка дискретного виходу | Позитивна логіка (джерело) |
| Споживання енергії | 15,5 Вт на 24 В постійний струм |
| Максимальна кількість модулів розширення | 4 з 135 дискретних виходів для транзисторний; 4 з 64 для релейний |
| Межі напруги живлення | 20,4…28,8 В |
| Максимальний пусковий струм | 35 А |
| Граничний рівень напруги | >=15 В стан 1; <=5 В стан 0 |
| Вхідний повний опір | 3,3 кОм |
| Час реакції | Q0...Q6 увімкнення 1 мс, Q0...Q7 вимкнення 1 мс; I0,I1,I6,I7 висока швидкість увімкнення/вимкнення 5 мкс; I2...I5 швидкий увімкнення 35 мкс, вимкнення 100 мкс; I8 постійні увімкнення 35 мкс, вимкнення 100 мкс |
| Налаштовуваний час фільтрації | 0 мс; 3 мс; 12 мс |
| Максимальний струм на загальний вихід | 3,5 А на COM 0 |
| Вихідна частота | 100 кГц для швидкий вихід (PWM/PLS) на Q0...Q1 |
| Максимальний струм витоку | 0,1 мА |
| Максимальне просідання напруги | <1 В |
| Максимальне навантаження лампи розжарювання | <12 Вт |
| Тип захисту | Перевантаження та коротке замикання 2 А |
| Інтегральний час | 1 с автоматичне скидання |
| Обсяг пам'яті | 512 байт внутрішній флеш для резервного копіювання |
| Обладнання для зберігання даних | 32 ГБ micro SD (опціонально) |
| Тип акумулятора | BR2032 Li-CFx, 5 років |
| Термін резервного зберігання даних | 3 роки при 25 °C |
| Час виконання для 1 конструкції | 0,3 мс |
| Час виконання однієї інструкції | 0.2 мкс булева операція |
| Точний час виконання завдання події | 60 мкс |
| Відхилення ходу годинника | <=90 с/міс при 25 °C |
| Контур регулювання | Регульований ПІД до 14 одночасних циклів |
| Функція позиціонування | PWM/PLS 2 канали на 100 кГц |
| Тип сигналу керування | Квадратура x1,x2,x4 100 кГц; Імпульс/напрямок 100 кГц; Однофазний 100 кГц; CW/CCW 100 кГц (HSC режим) |
| Кількість обчислюваних входів | 4 швидкий (HSC) на 100 кГц 32 біти |
| Тип вбудованого інтерфейсу | Порт USB з mini B USB 2.0 роз'єм; Неізольований послідовний канал 1 з блок-контактів та RS485; Неізольований послідовний канал 2 з блок-контактів та RS232/RS485; Ізольоване послідовне з'єднання 2 з блок-контактів та RS485 |
| Швидкість передачі | RS485 1,2-115,2 кбіт/с (15 м), RS232 1,2-115,2 кбіт/с (3 м), USB 12 Мбіт/с |
| Протокол порту обміну даними | USB: SoMachine-Network; Послідовний: Modbus RTU/ASCII або SoMachine-Network |
| Місцева сигналізація | 1 LED зелений PWR; 1 LED зелений RUN; 1 LED червоний ERR; 1 LED зелений SD; 1 LED червоний BAT; 1 LED зелений SL1; 1 LED зелений стан вводу/виводу |
| Електричне з'єднання | Mini B USB 2.0 для програмування; знімний клемник для входів; знімний клемник для виходів; 3 клеми для 24 В DC живлення; 4 клеми для послідовного каналу1 |
| Максимальна дальність кабелю | Неекранований <50 м для входу; Екранований <10 м для швидкий вхід; Екранований <10 м для високошвидкісний вхід; Неекранований <150 м для виходу |
| Ізоляція | Неізольований між входами; Між входом і логікою 500 В AC; Між швидким входом і логікою 500 В AC; Між входними групами 500 В AC; Між виходом і логікою 500 В AC; Між вихідними групами 500 В AC; Між живленням і логікою 500 В DC |
| Маркування | CE |
| Монтажна опора | DIN-рейка 35x15 мм; DIN-рейка 35x7.5 мм з монтажним набором |
| Розміри | Висота 90 мм; Глибина 70 мм; Ширина 110 мм |
| Маса нетто | 0,365 кг |
| Ступінь захисту | IP20 із захисною кришкою |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | RS232 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 24 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип живлення | Мережа 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість входів/виходів | 16 входів/виходів |
| Наявність дисплея | недоступне |
| Тип виробу | Логічний контролер |
- Ціна: 16 502,05 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

