![Логічний контролер (ПЛК) M200 24 входи/виходи 24V DC 14/10 транзисторний PNP EtherNet [TM200CE24T] Modicon Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6928398409_logichnij-kontroler-plk.jpg)
Логічний контролер (ПЛК) M200 24 входи/виходи 24V DC 14/10 транзисторний PNP EtherNet [TM200CE24T] Modicon Schneider Electric
21 971,59 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: TM200CE24T
Цей продукт є частиною лінійки Easy modicon M200 - логічних контролерів з підтримкою до 168 входів/виходів і керуванням рухом по 2 осям. Цей логічний контролер має 6 звичайних входів, 4 швидкісних входи, 4 високошвидкісних входи, 10 вихідних транзисторних виходів, включаючи 2 швидкісних виходи. Напруга живлення - 24 В постійного струму. Має 1 порт послідовного зв'язку (RS 485), 1 порт Ethernet (тип RJ45) та порт USB, призначений для програмування. Цей контролер підходить за доступною ціною, без шкоди для простоти, надійності, доступності та сервісу. Він оснащений ПІД-регулятором процесу, валом відбору потужності, ШІМ і PLS-регулятором положення. Гранична напруга (з урахуванням пульсацій) - від 20,4 до 28,8 В постійного струму. Максимальне споживання - 18 Вт. Розміри: 130 мм завширшки x 70 мм завглибшки x 90 мм заввишки. Вага 0,424 кг. Його розміри: 175 мм (ширина) x 70 мм (глибина) x 90 мм (висота). Цей логічний контролер спеціально розроблений для текстильної промисловості, верстатобудування, пакування, опалення, вентиляції та кондиціонування повітря, вантажно-розвантажувальних робіт, насосів, підйомників і машин для електронної збірки. Цей виріб сертифіковано CE, CSA, IACS E10, RCM та CULus. Він відповідає стандартам EN/IEC 61010-2-201 та EN/IEC 61131-2. Цей контролер сумісний з додатковими картриджами, які забезпечують розширення цифрових входів/виходів, аналогових входів/виходів і портів зв'язку Serial Link. Він відповідає стандартам EN/IEC 61010-2-201 і EN/IEC 61131-2. Підтримує монтаж на DIN-рейку. Контролери Easy Modicon M200 - це продукти початкового рівня, які ідеально підходять для задоволення специфічних потреб ринків, що розвиваються, за доступною ціною без компромісів. Логічні контролери Easy Modicon M200 - це рішення з найкращим співвідношенням продуктивності та ціни для невеликих систем автоматизації, які потребують гнучкості та простоти руху.
| Серія продукту | Easy Modicon M200 |
| Тип виробу або компоненту | Логічний контролер |
| [Us] номінальна напруга живлення | 24 В постійний струм |
| Кількість дискретних входів/виходів | 24 |
| Кількість дискретних входів | I2...I5: 4 швидкий вхід; I0, I1, I6, I7: 4 високошвидкісний вхід; I8...I13: 6 постійні входи |
| Кількість дискретних виходів | Q0...Q1: 2 швидкий вихід (режим PLS/PWM/PTO); Q2...Q9: 8 транзисторний вихід |
| Напруга дискретного входу | 24 В |
| Тип напруги дискретного входу | Постійна напруга |
| Струм дискретного входу | 7 мА для вхід |
| Логіка дискретних входів | Споживач або джерело струму (позитивний / негативний) тип 1 відповідно до МЕК 61131-2 |
| Напруга дискретного виходу | 24 В постійного струму |
| Струм дискретного виходу | 0.5 A |
| Тип дискретного виходу | Транзистор |
| Логіка дискретного виходу | Позитивна логіка (джерело) |
| Споживання енергії [Вт] | 16 Вт на 24 В постійний струм (з максимальним вводом/виводом) |
| Максимальна кількість модулів розширення в | 4 з 64 дискретних виходів для релейний вихід; 4 з 138 дискретних виходів для транзисторний вихід |
| Межі напруги живлення | 20,4…28,8 В |
| Максимальний пусковий струм | 35 А |
| Граничний рівень напруги (стан 1) | >= 15 В для вхід |
| Граничний рівень напруги (стан 0) | <= 5 В для вхід |
| Вхідний повний опір | 3,3 кОм для дискретний вхід |
| Час реакції | 1 мс увімкнення, Q0...Q9 клема(и) для вихід; 1 мс вимкнення, Q0...Q9 клема(и) для вихід; 5 мкс вимкнення, I0, I1, I6, I7 клема(и) для високошвидкісний вхід; 5 мкс увімкнення, I0, I1, I6, I7 клема(и) для високошвидкісний вхід; 100 мкс вимкнення, I2...I5 клема(и) для швидкий вхід; 35 мкс увімкнення, I2...I5 клема(и) для швидкий вхід; 100 мкс вимкнення, I8...I13 клема(и) для постійні входи; 35 мкс увімкнення, I8...I13 клема(и) для постійні входи |
| Налаштовуваний час фільтрації | 0 мс для вхід; 3 мс для вхід; 12 мс для вхід |
| Максимальний струм на загальний вихід | 2 А на COM 0; 3 А на COM 1 |
| Вихідна частота | 100 кГц для швидкий вихіл (режим PWM/PLS) на Q0...Q1 канал |
| Максимальний струм витоку | 0,1 мА для транзисторний вихід |
| Максимальне просідання напруги | <1 В |
| Максимальне навантаження лампи розжарюван | <12 Вт для вихід і швидкий вихід |
| Тип захисту | Захист від перевантаження та короткого замикання на 2 А |
| Інтегральний час | 1 с автоматичне скидання |
| Обсяг пам'яті | 512 байт внутрішній флеш-пам'ять пам'яті для резервне копіювання програм |
| Обладнання для зберігання даних | 32 ГБ карта пам'яті micro SD (опціонально) |
| Тип акумулятора | BR2032 Li-CFx (Літій-вуглецевий монофторид), час автономної роботи: 5 г. |
| Термін резервного зберігання даних | 3 роки на 25 °C (припиненням електропостачання) |
| Час виконання для 1 Кінструкції | 0,3 мс для ситуаційна та періодична задача |
| Час виконання однієї інструкції | 0.2 мкс булевої операції |
| Точний час виконання завдання події | 60 мкс час відгуку |
| Відхилення ходу годинника | <= 90 с/місяць на 25 °C |
| Контур регулювання | Регульований ПІД-регулятор до 14 одночасних циклів |
| Функція позиціонування | PWM/PLS 2 канал(и) на 100 кГц |
| Тип сигналу керування | Квадратура (x1, x2, x4) на 100 кГц для швидкий вхід (HSC режим); Імпульс/напрямок на 100 кГц для швидкий вхід (HSC режим); Однофазний на 100 кГц для швидкий вхід (HSC режим); CW/CCW на 100 кГц для швидкий вхід (HSC режим) |
| Кількість обчислюваних входів | 4 швидкий вхід (HSC режим) на 100 кГц 32 біти |
| Тип вбудованого інтерфейсу | Порт USB з mini B USB 2.0 роз'єм; Неізольований послідовний канал серійний номер 1 з блок контактів роз'єм та RS485 інтерфейс; Неізольований послідовний канал серійний 2 з блок контактів роз'єм та RS232/RS485 інтерфейс; Ethernet Modbus TCP/IP Ethernet з RJ45 роз'єм та 1 порт Ethernet 10/100BASE-T інтерфейс; Ізольоване послідовне з'єднання серійний 2 з блок контактів роз'єм та RS485 інтерфейс |
| Швидкість передачі | 1,2...115,2 кбіт/с (115,2 кбіт/с за замовчуванням) для шини довжиною 15 м для RS485; 1,2...115,2 кбіт/с (115,2 кбіт/с за замовчуванням) для шини довжиною 3 м для RS232; 12 Мбіт/с для USB; 10/100 Мбіт/с для шини довжиною 100 м для Ethernet Modbus TCP/IP |
| Протокол порту обміну даними | Порт USB: USB протокол - SoMachine-Network; Неізольований послідовний канал: Modbus протокол головний/ведений - RTU/ASCII або SoMachine-Network; Ethernet Modbus TCP/IP: Modbus TCP/IP протокол клієнт/сервер |
| Місцева сигналізація | 1 світлодіод (зелений) for PWR; 1 світлодіод (зелений) for RUN; 1 світлодіод (червоний) for помилка модуля (ERR); 1 світлодіод (зелений) for Доступ до SD-карти (SD); 1 світлодіод (червоний) for BAT; 1 світлодіод (зелений) for SL1; 1 світлодіод на канал (зелений) for Стан вводу/виводу; 2 світлодіоди (зелений) for зв'язок (LK/ACT 10/100) |
| Електричне з'єднання | Mini B USB 2.0 роз'єм для терміналу програмування; RJ45 роз'єм для підключення мережі Ethernet; знімний гвинтова клемна колодка для входів; знімний гвинтова клемна колодка для виходів; знімний гвинтова клемна колодка, 3 клема(и) для підключення живлення 24В постійного струму; знімний гвинтова клемна колодка, 4 клема(и) для підключення послідовного каналу1 |
| Максимальна дальність кабелю між пристроями | Неекранований кабель <50 м для вхід; Екранований кабель <10 м для швидкий вхід; Екранований кабель <10 м для високошвидкісний вхід; Неекранований кабель <150 м для вихід |
| Ізоляція | Неізольований між входами; Між входом і внутрішньою логікою в 500 В змінний струм; Між швидким входом і внутрішньою логікою в 500 В змінний струм; Між вхідними групами в 500 В змінний струм; Між виходом і внутрішньою логікою в 500 В змінний струм; Між вихідними групами в 500 В змінний струм; Між живленням і внутрішньою логікою в 500 В постійний струм |
| Маркування | CE |
| Монтажна опора | DIN-рейка 35х15 рейка відповідно до МЕК 60715; DIN-рейка 35х7.5 плата або панель із монтажним набором відповідно до МЕК 60715 |
| Висота | 90 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Маса нетто | 0,424 кг |
| Ступінь захисту | IP20 із захисною кришкою |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | RS232 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 24 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип живлення | Мережа 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість входів/виходів | 24 входи/виходи |
| Наявність дисплея | недоступне |
| Тип виробу | Логічний контролер |
- Ціна: 21 971,59 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

