![Логічний контролер (ПЛК) M221B 16 входів/виходів 24V DC 8/8 реле RS485 [TM221M16R] Modicon Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6928398407_logichnij-kontroler-plk.jpg)
Логічний контролер (ПЛК) M221B 16 входів/виходів 24V DC 8/8 реле RS485 [TM221M16R] Modicon Schneider Electric
23 200,82 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: TM221M16R
Цей продукт є частиною лінійки Modicon M221, пропозиції програмованих логічних контролерів для провідних архітектур. Цей логічний контролер забезпечує 8 дискретних входів і 8 релейних виходів з роздільною здатністю 10 біт, нормально відкритий релейний вихід. Це логічний контролер Modicon з номінальною напругою живлення 24 В постійного струму, вихідною напругою від 5 В до 125 В постійного струму, від 5 В до 250 В змінного струму та вихідним струмом 2 А з логікою входу споживання або джерела. Цей продукт вимагає мінімального встановлення та забезпечує надзвичайну універсальність. Інтегровані з’єднання: USB-порт із роз’ємом mini B USB 2,0, неізольований послідовний канал 1 з роз’ємом RJ45 та інтерфейсом RS485 та неізольований послідовний канал 2 із роз’ємом RJ45 та інтерфейсом RS232/RS485. Це контролер Modicon M221 із мережевою частотою 50/60 Гц, 256 КБ для внутрішньої пам’яті змінних, оперативної пам’яті для програм користувача та даних, вбудованою флеш-пам’яттю 256 КБ і пам’яттю SD-карти 2 ГБ. Це продукт з ступенем захисту IP20. Його розміри: 70 мм (ширина) x 70 мм (глибина) x 90 мм (висота). Вага 0,264 кг. Цей продукт сертифікований CE, IACS E10, RCM, ABS, LR, DNV-GL, CSA, EAC і CULus. Він відповідає стандартам EN/IEC 60664-1, EN/IEC 61131-2 і EN/IEC 61010-2-201. Він підтримує кріплення на DIN-рейку.
| Серія продукту | Modicon M221 |
| Тип виробу або компоненту | Логічний контролер |
| [Us] номінальна напруга живлення | 24 В постійний струм |
| Кількість дискретних входів | 8, дискретний вхід відповідно до МЕК 61131-2 Тип 1 |
| Кількість аналогових входів | 2 на 0...10 В |
| Тип дискретного виходу | Реле нормально розімкнуте |
| Кількість дискретних виходів | 8 Реле |
| Напруга дискретного виходу | 5...125 В постійного струму, 5...250 В змінного струму |
| Струм дискретного виходу | 2 A |
| Кількість дискретних входів/виходів | 16 |
| Максимальна кількість модулів розширення в | 7 (локальний архітектура вводу/виводу), 14 (віддалений архітектура вводу/виводу) |
| Межі напруги живлення | 20,4…28,8 В |
| Максимальний пусковий струм | 35 А |
| Максимальна споживана потужність [Вт] | 22,5 Вт на 24 В (з макс кількістю модулів розширення), 3,6 Вт на 24 В (без модуля) |
| Вихідний струм живлення | 0,52 А 5 В для шина розширення, 0,46 А 24 В для шина розширення |
| Логіка дискретних входів | Споживач або джерело струму (позитивний / негативний) |
| Напруга дискретного входу | 24 В |
| Тип напруги дискретного входу | Постійна напруга |
| Роздільна здатність аналогового входу | 10 біт |
| Значення молодшого біта | 10 мВ |
| Час перетворення | 1 мс на канал + 1 цикл контролера для аналогових входів |
| Допустима перенапруга на входах | +/- 30 V постійний струм для 5 хв (максимум) для аналогового входу, +/- 13 V постійний струм (постійний) для аналогового входу |
| Граничний рівень напруги (стан 1) | >= 15 В для вхід |
| Граничний рівень напруги (стан 0) | <= 5 В для вхід |
| Струм дискретного входу | 7 мА для дискретний вхід, 5 мА для швидкий вхід |
| Вхідний повний опір | 100 кОм для аналоговий вхід, 3,4 кОм для вхід, 4.9 кОм для швидкий вхід |
| Час реакції | 35 мкс вимкнення I2...I5, 5 мкс увімкнення I0,I1,I6,I7, 10 мс увімкнення/вимкнення вихід |
| Налаштовуваний час фільтрації | 0 мс для вхід, 3 мс для вхід, 12 мс для вхід |
| Межі вихідної напруги | 125 В постійний струм, 277 В змінний струм |
| Максимальний струм на загальний вихід | 7 А |
| Абсолютна похибка виміру | +/- 1 % повної шкали для аналогового входу |
| Електрична зносостійкість | 100000 циклы AC-12, 120 В, 240 В·А, резистивний;100000 циклы AC-12, 240 В, 480 В·А, резистивний;300000 циклы AC-12, 120 В, 80 В·А, резистивний;300000 циклы AC-12, 240 В, 160 В·А, резистивний;100000 циклы AC-15, cos phi = 0,35, 120 В, 60 В·А, індуктивне;100000 циклы AC-15, cos phi = 0,35, 240 В, 120 В·А, індуктивне;300000 циклы AC-15, cos phi = 0,35, 120 В, 18 В·А, індуктивне;300000 циклы AC-15, cos phi = 0,35, 240 В, 36 В·А, індуктивне;100000 циклы AC-14, cos phi = 0,7, 120 В, 120 В·А, індуктивне;100000 циклы AC-14, cos phi = 0,7, 240 В, 240 В·А, індуктивне;300000 циклы AC-14, cos phi = 0,7, 120 В, 36 В·А, індуктивне;300000 циклы AC-14, cos phi = 0,7, 240 В, 72 В·А, індуктивне;100000 циклы DC-12, 24 В, 48 Вт, резистивний;300000 циклы DC-12, 24 В, 16 Вт, резистивний;100000 циклы DC-13, 24 В, 24 Вт, індуктивний (L/R = 7 мс);300000 циклы DC-13, 24 В, 7,2 Вт, індуктивний (L/R = 7 мс) |
| Частота перемикання | 20 операций переключ./мин з максимальним навантаженням |
| Механічна зносостійкість | 20000000 циклы для релейний вихід |
| Мінімальне навантаження | 1 мА на 5 В постійний струм для релейний вихід |
| Тип захисту | Без захисту на 5 А |
| Інтегральний час | 1 с |
| Обсяг пам'яті | 256 кБ для користувацькі програми та дані ОПЕРАТИВНА ПАМ'ЯТЬ з 10000 інструкцій;256 кБ для внутрішні змінні ОПЕРАТИВНА ПАМ'ЯТЬ |
| Резервні копії даних | 256 кБ вбудована флеш-пам'ять для резервне копіювання додатків та даних |
| Обладнання для зберігання даних | 2 ГБ SD-карта (опціонально) |
| Тип акумулятора | BR2032 чи CR2032X літієва неперезаряджувана |
| Термін резервного зберігання даних | 1 рік на 25 °C (припиненням електропостачання) |
| Час виконання для 1 Кінструкції | 0,3 мс для ситуаційна та періодична задача;0,7 мс для інша інструкція |
| Час виконання однієї інструкції | 0.2 мкс булевої операції |
| Точний час виконання завдання події | 60 мкс час відгуку |
| Структура застосування | 1 періодичне/ циклічне завдання;1 циклічне допоміжне циклічне завдання;8 задач переривань |
| Максимальний розмір об'єктної області | 255 %TM таймерів;8000 %MW слів пам'яті;255 %C лічильників;512 %M бітів пам'яті;512 %KW константних слів |
| Годинник реального часу | З |
| Відхилення ходу годинника | <= 30 с/місяць на 25 °C |
| Контур регулювання | Регульований ПІД-регулятор до 14 одночасних циклів |
| Кількість обчислюваних входів | 4 швидкий вхід (HSC режим) на 100 кГц 32 біти |
| функція лічильника | Імпульс/напрямок;A/B;Однофазний |
| Тип вбудованого інтерфейсу | Порт USB з mini B USB 2.0 роз'єм;Неізольований послідовний канал серійний номер 1 з RJ45 роз'єм та RS485 інтерфейс;Неізольований послідовний канал серійний 2 з RJ45 роз'єм та RS232/RS485 інтерфейс |
| Живлення | (серійний номер 1)живлення послідовної лінії: 5 В, <200 мА |
| Швидкість передачі | 1,2...115,2 кбіт/с (115,2 кбіт/с за замовчуванням) для шини довжиною 15 м для RS485;1,2...115,2 кбіт/с (115,2 кбіт/с за замовчуванням) для шини довжиною 3 м для RS232;480 Мбіт/с для USB |
| Протокол порту обміну даними | Порт USB: USB протокол - SoMachine-Network;Неізольований послідовний канал: Modbus протокол головний/ведений - RTU/ASCII або SoMachine-Network |
| Служба обміну даними | Ведений пристрій Modbus;Modbus головний |
| Місцева сигналізація | 1 світлодіод (зелений) for PWR;1 світлодіод (зелений) for RUN;1 світлодіод (червоний) for помилка модуля (ERR);1 світлодіод (зелений) for Доступ до SD-карти (SD);1 світлодіод (червоний) for BAT;1 світлодіод (зелений) for SL1;1 світлодіод (зелений) for SL2;1 світлодіод на канал (зелений) for Стан вводу/виводу |
| Електричне з'єднання | клемна колодка, 3 клема(и) для підключення живлення 24В постійного струму;роз'єм, 4 клема(и) для аналогових входів;Mini B USB 2.0 роз'єм для терміналу програмування;знімна гвинтова клемна колодка, 10 клема(и) для входів;знімна гвинтова клемна колодка, 11 клема(и) для виходів |
| Максимальна дальність кабелю між пристроям | Екранований кабель <10 м для швидкий вхід;Неекранований кабель <30 м для вихід;Неекранований кабель <30 м для цифровий вхід;Неекранований кабель <1 м для аналоговий вхід;Екранований кабель <3 м для швидкий вихід |
| Ізоляція | Між входом і внутрішньою логікою в 500 В змінний струм;Між швидким входом і внутрішньою логікою в 500 В змінний струм;Неізольований між входами;Між виходом і внутрішньою логікою в 500 В змінний струм;Між вихідними групами в 500 В змінний струм;Неізольовані між аналог. вх. і внутр. логікою;Неізольовані між аналоговими входами |
| Маркування | CE |
| Монтажна опора | DIN-рейка 35х15 рейка відповідно до МЕК 60715;DIN-рейка 35х7.5 рейка відповідно до МЕК 60715;плата або панель із монтажним набором |
| Висота | 90 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Маса нетто | 0,264 кг |
| Ступінь захисту | IP20 із захисною кришкою |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | RS485 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 24 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип живлення | Мережа 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість входів/виходів | 16 входів/виходів |
| Наявність дисплея | недоступне |
| Тип виробу | Логічний контролер |
- Ціна: 23 200,82 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

