![Логічний контролер (ПЛК) M200 32 входи/виходи 240V AC 18/14 реле [TM200C32R] Modicon Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6928398345_logichnij-kontroler-plk.jpg)
Логічний контролер (ПЛК) M200 32 входи/виходи 240V AC 18/14 реле [TM200C32R] Modicon Schneider Electric
26 402,39 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: TM200C32R
Цей продукт є частиною лінійки Easy modicon M200 - логічних контролерів з підтримкою до 168 входів/виходів і керуванням рухом по 2 осям. Цей логічний контролер має 12 звичайних входів, 4 швидких входи, 4 високошвидкісних входи, 12 релейних виходів. Напруга живлення від 100 до 240 В змінного струму. Має 1 порт послідовного зв'язку (RS 485) та порт USB, призначений для програмування Цей контролер підходить за доступною ціною, без шкоди для простоти, надійності, доступності та сервісу. Він оснащений ПІД-регулятором процесу, валом відбору потужності, ШІМ і PLS-регулятором положення. Гранична напруга (з урахуванням пульсацій) - 85-264 В змінного струму (50/60 Гц). Максимальне споживання становить від 61 до 74 В змінного струму. Розміри: 175 мм завширшки x 70 мм завглибшки x 90 мм заввишки. Вага 0,504 кг. Цей логічний контролер спеціально розроблений для текстильної промисловості, верстатобудування, пакування, опалення, вентиляції та кондиціонування повітря, вантажно-розвантажувальних робіт, насосів, підйомників і машин для електронної збірки. Цей виріб сертифіковано CE, CSA, IACS E10, RCM та CULus. Він відповідає стандартам EN/IEC 61010-2-201 та EN/IEC 61131-2. Цей контролер сумісний з додатковими картриджами, які забезпечують розширення цифрових входів/виходів, аналогових входів/виходів і портів зв'язку Serial Link. Підтримує монтаж на DIN-рейку. Контролери Easy Modicon M200 - це продукти початкового рівня, які ідеально підходять для задоволення специфічних потреб ринків, що розвиваються, за доступною ціною без компромісів. Логічні контролери Easy Modicon M200 - це рішення з найкращим співвідношенням продуктивності та ціни для невеликих систем автоматизації, які потребують гнучкості та простоти руху.
| Технічні характеристики — Easy Modicon M200 (100–240 В AC) | |
| Серія продукту | Easy Modicon M200 |
| Тип виробу або компоненту | Логічний контролер |
| [Us] номінальна напруга живлення | 100...240 В змінний струм |
| Кількість дискретних входів/виходів | 32 |
| Кількість дискретних входів | I2...I5: 4 швидкий вхід; I0, I1, I6, I7: 4 високошвидкісний вхід; I8...I19: 12 постійні входи |
| Кількість дискретних виходів | 12 реле |
| Напруга дискретного входу | 24 В |
| Тип напруги дискретного входу | Постійна напруга |
| Струм дискретного входу | 7 мА для вхід |
| Логіка дискретних входів | Споживач або джерело струму (позитивний / негативний) тип 1 відповідно до МЕК 61131-2 |
| Напруга дискретного виходу | 24 В постійного струму / 220 В змінного струму |
| Струм дискретного виходу | 2 A |
| Тип дискретного виходу | Реле нормально розімкнуте |
| Споживана потужність [ВА] | 55…66 В·А на 100...240 В змінний струм (з максимальним вводом/виводом) |
| Максимальна кількість модулів розширення | 4 з 128 дискретних виходів (транзисторний вихід) / 4 з 76 дискретних виходів (релейний вихід) |
| Межі напруги живлення | 85…264 В |
| Частота мережі | 50/60 Гц |
| Максимальний пусковий струм | 50 А |
| Граничний рівень напруги (стан 1) | ≥ 15 В |
| Граничний рівень напруги (стан 0) | ≤ 5 В |
| Вхідний повний опір | 3,3 кОм |
| Час реакції | Від 5 мкс до 10 мс залежно від типу входу/виходу |
| Налаштовуваний час фільтрації | 0 / 3 / 12 мс |
| Межі вихідної напруги | 30 В DC / 250 В AC |
| Максимальний струм на загальний вихід | 4 А на COM0, COM1, COM2 |
| Електрична зносостійкість | 100000 циклів (AC-12 240В, DC-12 24В) |
| Механічна зносостійкість | 20000000 циклів |
| Мінімальне навантаження | 10 мА на 5 В DC |
| Обсяг пам'яті | 512 байт флеш-пам’ять |
| Обладнання для зберігання даних | microSD до 32 ГБ (опція) |
| Тип акумулятора | BR2032 Li-CFx (5 років роботи) |
| Термін резервного зберігання даних | 3 роки при 25 °C |
| Час виконання | 0,3 мс на задачу / 0,2 мкс булева інструкція |
| Контур регулювання | 14 ПІД-регуляторів |
| Тип сигналу керування | Квадратура, Імпульс/напрямок, Однофазний, CW/CCW (100 кГц) |
| Тип вбудованого інтерфейсу | USB Mini-B, RS232/RS485 (Modbus RTU/ASCII) |
| Швидкість передачі | 1,2–115,2 кбіт/с (RS), 12 Мбіт/с (USB) |
| Протокол | SoMachine-Network, Modbus RTU/ASCII |
| Місцева сигналізація | Світлодіоди: PWR, RUN, ERR, SD, BAT, SL1, I/O |
| Електричне з'єднання | Знімні клемні колодки, Mini-B USB |
| Максимальна довжина кабелю | Вхід <50 м, швидкий вхід <10 м, вихід <150 м |
| Ізоляція | 1780 В AC між виходами/логікою, 500 В AC між входами |
| Живлення датчика | 24 В DC, 300 мА |
| Маркування | CE |
| Монтажна опора | DIN-рейка 35 мм (IEC 60715) |
| Габарити (В×Ш×Г) | 90×175×70 мм |
| Маса нетто | 0,504 кг |
| Ступінь захисту | IP20 із захисною кришкою |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | RS232 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість входів/виходів | 32 входів/виходів |
| Наявність дисплея | недоступне |
| Тип виробу | Логічний контролер |
- Ціна: 26 402,39 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

