![Логічний контролер (ПЛК) M251 24V DC RS485 EtherNet CANopen [TM251MESC] Modicon Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6928398340_logichnij-kontroler-plk.jpg)
Логічний контролер (ПЛК) M251 24V DC RS485 EtherNet CANopen [TM251MESC] Modicon Schneider Electric
30 494,43 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: TM251MESC
Цей продукт є частиною лінійки Modicon M251, пропозиції логічних контролерів для модульних і розподілених архітектур. Цей логічний контролер забезпечує 7 локальних і 14 віддалених модулів розширення вводу/виводу. Це логічний контролер Modicon з номінальною напругою живлення 24 В постійного струму, пусковим струмом 50 А та споживаною потужністю від 32,6 Вт до 40,4 Вт. Підвищте продуктивність машини за допомогою потужної передачі даних через SD-карту, вбудований веб-сервер і FTP-сервер тощо. Інтегровані з’єднання: порт USB із роз’ємом mini B USB 2,0, послідовний неізольований послідовний канал із роз’ємом RJ45 та інтерфейсом RS232/RS485, двопортовий Ethernet із роз’ємом RJ45 і CANopen J1939 із 9-контактним роз’ємом D-Sub (DE-09). Це контролер Modicon M251 з 8 МБ для програм, 64 МБ для системної пам’яті RAM, 128 МБ вбудованої флеш-пам’яті для резервного копіювання програм користувача та пам’яті SD-карти об’ємом 32 ГБ. Це продукт з ступенем захисту IP20. Його розміри: 54 мм (ширина) x 95 мм (глибина) x 90 мм (висота). Важить 0,22 кг. Логічні контролери Modicon M251 розроблені для високопродуктивних компактних машин із функціями контролю швидкості та положення. Цей продукт сертифіковано CE, CSA та CULus. Він відповідає стандартам ANSI/ISA 12-12-01, CSA C22,2 No 142, CSA C22,2 No 213, EN/IEC 61131-22007, морським специфікаціям (LR, ABS, DNV, GL), стандартам UL 1604 і UL 508 . Він підтримує кріплення на DIN-рейку. Досягніть еталонної продуктивності та підвищте прибутковість завдяки Modicon M251 за допомогою інтуїтивно зрозумілого машинного програмування за допомогою SoMachine, готових до використання програм і функціональних блоків. Збільште гнучкість, заощаджуючи простір у своїй шафі, за допомогою логічного контролера Modicon M251 для модульних і розподілених архітектур.
| Серія продукту | Modicon M251 |
| Тип виробу або компоненту | логічний контролер |
| Назва | ПЛК M251 1RS485 1ETH CANOPEN |
| Споживання енергії [Вт] | 32.6-40.4 В (з макс кількістю модулів розширення вх/вих) |
| Монтажна опора | DIN-рейка 35х15 рейка відповідно до МЕК 60715 | DIN-рейка 35х7.5 рейка відповідно до МЕК 60715 | плата або панель із монтажним набором |
| Місцева сигналізація | для PWR 1 СВІТЛОДІОД (зелений) | для RUN 1 СВІТЛОДІОД (зелений) | для помилка модуля (ERR) 1 СВІТЛОДІОД (червоний) | для Помилка вводу/виводу (I/O) 1 СВІТЛОДІОД (червоний) | для Доступ до SD-карти (SD) 1 СВІТЛОДІОД (зелений) | для BAT 1 СВІТЛОДІОД (червоний) | для активність порту Ethernet 1 СВІТЛОДІОД (зелений) | для SL 1 СВІТЛОДІОД (зелений) | для несправність шини на TM4 (TM4) 1 СВІТЛОДІОД (червоний) | для Робота CANopen 1 СВІТЛОДІОД (зелений) | для Помилка CANopen 1 СВІТЛОДІОД (зелений) |
| вбудований clock, clock drift <= 30 с/місяць at -20-60 °C | з |
| Ширина | 54 мм |
| Висота | 90 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Маса нетто | 0.22 кг |
| [Us] номінальна напруга живлення | 24 В постійний струм |
| Температура навколишнього повітря для зберігання | -25-70 °C |
| Відносна вологість | 10-95 %, без конденсату (в експлуатації) | 10-95 %, без конденсату (у сховищі) |
| Ступінь захисту | IP20 із захисною кришкою |
| Максимальний пусковий струм | 50 А |
| Відхилення ходу годинника | <= 60 с/місяць на 25-25 °C |
| Тип акумулятора | BR2032 літієва неперезаряджувана, час автономної роботи: 4 рік(роки) |
| Ударостійкість | 15 gn для 11 мс |
| Вібростійкість | 3,5 мм на 5-8.4 Гц на симетрична рейка | 3 gn на 8.4-150 Гц на симетрична рейка | 3,5 мм на 5-8.4 Гц на монтаж панелі | 3 gn на 8.4-150 Гц на монтаж панелі |
| Максимальна кількість модулів розширення в | 7 (локальний архітектура вводу/виводу) | 14 (віддалений архітектура вводу/виводу) |
| Тип вбудованого інтерфейсу | Порт USB з mini B USB 2.0 роз'єм | неізольований послідовний канал послідовний з RJ45 роз'єм та RS232/RS485 інтерфейс | двопортовий Ethernet з RJ45 роз'єм | CANopen J1939 з SUB-D 9 роз'єм |
| Електромагнітна емісія | наведені перешкоди - випробувальний рівень: 120...69 дБмкВ/м QP лінії електропередач) на 10-150 кГц відповідно до МЕК 55011 | наведені перешкоди - випробувальний рівень: 63 дБмкВ/м QP лінії електропередач) на 1.5-30 МГц відповідно до МЕК 55011 | випромінювані перешкоди - випробувальний рівень: 40 дБмкВ/м QP клас А 10 м) на 30-230 МГц відповідно до МЕК 55011 | наведені перешкоди - випробувальний рівень: 79...63 дБмкВ/м QP лінії електропередач) на 150-1500 кГц відповідно до МЕК 55011 | випромінювані перешкоди - випробувальний рівень: 47 dB?V/m QP клас А 10 м) на 230-1000 МГц відповідно до МЕК 55011 |
| Стійкість до кондуктивних перешкод | 10 В 0,15...80 MГц відповідно до МЕК 61000-4-6 | 3 В 0.1...80 MHz відповідно до Морський сертифікат (LR, ABS, DNV, GL) | 10 В фіксована частота (2, 3, 4, 6.2, 8.2, 12.6, 16.5, 18.8, 22, 25 МГц) відповідно до Морський сертифікат (LR, ABS, DNV, GL) |
| Резервні копії даних | 128 МБ вбудована флеш-пам'ять для резервне копіювання користувацьких програм |
| Електричне з'єднання | знімна гвинтова клемна колодкаджерело живлення (крок 5.08 мм) |
| Стійкість до електромагнітного поля | 10 В/м 80 МГц...1 ГГц відповідно до МЕК 61000-4-3 | 3 В/м 1,4 ГГц...2 ГГц відповідно до МЕК 61000-4-3 | 1 В/м 2 ГГц...3 ГГц відповідно до МЕК 61000-4-3 |
| Стійкість до коротких переривів споживання | 10 мс-10-35 °C (вертикальна установка) | -10-55 °C (горизонтальна установка) |
| Швидкість передачі | 1,2...115,2 кбіт/с (115,2 кбіт/с за замовчуванням) для шини довжиною 15-15 м для RS485 | 1,2...115,2 кбіт/с (115,2 кбіт/с за замовчуванням) для шини довжиною 3-3 м для RS232 | 480 Мбіт/с для шини довжиною 3-3 м для USB |
| Протокол порту обміну даними | Порт USB: USB протокол - SoMachine-Network | неізольований послідовний канал: Modbus протокол головний/ведений - RTU/ASCII або SoMachine-Network |
| Термін резервного зберігання даних | 2 роки на 25 °C |
| Структура застосування | 3 циклічні задачі + 1 вільна задача | 8 ситуаційних задач | 4 циклічні задачі | 8 зовнішніх ситуаційних задач |
| Обсяг пам'яті | 64 МБ для системна пам'ять ОПЕРАТИВНА ПАМ'ЯТЬ |
| Межі напруги живлення | 20.4-28.8 В |
| Стійкість до електростатичного розряду | 8 кВ в повітрі відповідно до МЕК 61000-4-2 | 4 кВ при контакті відповідно до МЕК 61000-4-2 |
| Стійкість до імпульсних перенапруг | 1 кВ екранований кабель Звичайний режим відповідно до МЕК 61000-4-5 | 1 кВ лінії електропередач Звичайний режим відповідно до МЕК 61000-4-5 | 0.5 кВ лінії електропередач Диференційний режим відповідно до МЕК 61000-4-5 |
| Час виконання для 1 Кінструкції | 0.3 мс для ситуаційна та періодична задача | 0.7 мс для інша інструкція |
| Обладнання для зберігання даних | <= 16 ГБ SD-карта (опціонально) |
| Ізоляція | неізольовані між живленням і внутрішньою логікою | між живленням і землею в 500 В змінний струм |
| Стійкість до швидких перехідних процесів | 2 кВ відповідно до МЕК 61000-4-4 (лінії електропередач) | 1 кВ відповідно до МЕК 61000-4-4 (Ethernet лінія) | 1 кВ відповідно до МЕК 61000-4-4 (послідовна лінія) |
| Живлення | (послідовний)живлення послідовної лінії: 5 В, <200 мА |
| Максимальна кількість підключень | 8 Modbus сервер | 8 Modbus клієнт | 16 Ethernet/IP ціль | 4 FTP-сервер | 10 веб-сервер | 8 протокол SoMachine |
| Ethernet порт | Ethernet позначення 10BASE-T/100BASE-TX - 2 порт мідний кабель |
| Служба обміну даними | DHCP клієнт | завантаженя | Ethernet/IP ведений пристрій | IEC VAR ACCESS | Modbus TCP клієнт | Modbus TCP сервер | Modbus TCP slave пристрій | моніторинг | NGVL | програмування | оновлення ПЗ | SMS повідомлення | FTP клієнт/сервер | SNMP client/server | SQL клієнт | send and receive email from the controller based on TCP/UDP library | веб-сервер (WebVisu & XWeb system) | OPC UA сервер | DNS клієнт |
| Веб-сервіси | веб-сервер |
| Кількість підлеглих пристроїв | 63 CANopen |
| Профіль CANopen | DR 303-1 | DS 301 V4.02 |
| Країна виробник | Індонезія |
| Виробник | Schneider Electric |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | RS485 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 24 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип живлення | Мережа 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність дисплея | недоступне |
| Тип виробу | Логічний контролер |
- Ціна: 30 494,43 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

