![Шліфувальна губка Р180 100х68х26мм спінений поліуретан (2 шт.) [INKRL00SNA00018000] NovoAbrasive, фото 1](https://images.prom.ua/6773521251_shlifuvalna-gubka-r180.jpg)
Шліфувальна губка Р180 100х68х26мм спінений поліуретан (2 шт.) [INKRL00SNA00018000] NovoAbrasive
94,28 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: INKRL00SNA00018000-k
Професійна лінійка абразивних шліфувальних губок.
Шліфгубка являє собою спінений поліуретан (спеціальний поролон), покритий тонкою та еластичною плівкою, на якій кріпиться абразив.
У наявності шліфувальна губка звичайної прямокутної форми (буває також трапецієподібною).
Шліфувальні губки мають високу ефективність : вони стійкі до вологи, тому їх можна мити та використовувати повторно.
Застосування
Абразивні губки використовуються для полірування та шліфування будь-яких матеріалів та поверхонь: дерево, пластик, метали, шпаклівка, лаки, фарби.
Зернистість
P180.
| Артикул | INKRL00SNA00018000 |
| Матеріал | спінений поліуретан |
| Ширина, мм | 68 |
| Довжина, мм | 100 |
| Стандарт (група) | INKRL |
| Галузь застосування | для будівництва, для складання меблів, для машинобудування, для авторемонту |
| Для якої основи? | універсальний, для дерева, для металу, для ПВХ, для пластмас |
| Вага одиниці | 0.02 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новоабразив |
| Країна виробник | Україна |
| Градація | P180 |
| Область застосування | Метал, Дерево, Пластик |
| Тип | Шліфувальна губка |
| Тип основи | Спінений поліуретан |
| Загальні | |
| Висота | 26 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 68 мм |
- Ціна: 94,28 ₴/упаковка
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

