![Головка торцева 1/4" 5,5мм шестигранна (2 шт.) [INSSCSCG0014055MT0] TACTIX, фото 1](https://images.prom.ua/6697670178_golovka-tortseva-14.jpg)
Головка торцева 1/4" 5,5мм шестигранна (2 шт.) [INSSCSCG0014055MT0] TACTIX
119,20 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 18 од.
- Код: INSSCSCG0014055MT0-k
Cr-V, сатинове покриття.
| Артикул | INSSCSCG0014055MT0 |
| Модель (марка) | серія TACTIX, 360024 |
| Тип інструменту | торцева головка |
| Головка | шестигранна |
| Діаметр, мм | 5 |
| Матеріал | Cr-V сталь |
| Хвостовик | посадковий квадрат 1/4" |
| Стандарт (група) | INSSC |
| Галузь застосування | для машинобудування, для вікон і дверей, для дерев'яних конструкцій, для покрівельних робіт, для складання меблів, для будівництва, для інженерних комунікацій, для фасадних робіт, для авторемонту, для водного транспорту |
| Бренд | TACTIX |
| Вага одиниці | 0.022 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TACTIX |
| Країна виробник | Китай |
| Квадрат | 1/4" |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 5 мм |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Cr-V сталь |
- Ціна: 119,20 ₴/упаковка

![Головка торцева 1/4" 5,5мм шестигранна (2 шт.) [INSSCSCG0014055MT0] TACTIX, фото 2](https://images.prom.ua/6697670179_w159_h159_golovka-tortseva-14.jpg)
