![Пилка для лобзика 100мм для дерева товщиною 5-50мм прямий різ (аналог T144D) (2 шт.) [INOTV09WHGS1400000] WILPU, фото 1](https://images.prom.ua/1987720313_pilka-dlya-lobzika.jpg)
Пилка для лобзика 100мм для дерева товщиною 5-50мм прямий різ (аналог T144D) (2 шт.) [INOTV09WHGS1400000] WILPU
104,76 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 6 од.
- Код: INOTV09WHGS1400000-k
Зроблено у Німеччині.
| Артикул | INOTV09WHGS1400000 |
| Модель (марка) | Т144D |
| Для якої основи? | для дерева |
| Крок зубів, мм | 4-5,2 |
| Матеріал | сталь |
| Товщина базового матеріалу (min), мм | 5 |
| Товщина базового матеріалу (max), мм | 50 |
| Довжина, мм | 100 |
| Стандарт (група) | INOTV |
| Галузь застосування | для будівництва, для дерев'яних конструкцій, для складання меблів |
| Робоча довжина, мм | 74 |
| Бренд | WILPU |
| Вага одиниці | 0.046 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WILPU |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 100 мм |
| Довжина оснащення | 74 мм |
| Застосування пилки | Дерево |
| Матеріал | Високовуглецева сталь |
| Тип | Пилка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина базового матеріалу (max), мм | 50 |
| Товщина базового матеріалу (min), мм | 5 |
| Крок зубців, мм | 4-5.2 |
- Ціна: 104,76 ₴/упаковка

