![Пилка для лобзика 100мм по металу, алюмінію товщиною 3-15мм (аналог L004M5) (2 шт.) [INOTV09WK140000000] WILPU, фото 1](https://images.prom.ua/1987733900_pilka-dlya-lobzika.jpg)
Пилка для лобзика 100мм по металу, алюмінію товщиною 3-15мм (аналог L004M5) (2 шт.) [INOTV09WK140000000] WILPU
157,16 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 36 од.
- Код: INOTV09WK140000000-k
Зроблено у Німеччині.
| Артикул | INOTV09WK140000000 |
| Модель (марка) | L004M5 |
| Для якої основи? | по металу, для алюмінію, для міді |
| Крок зубів, мм | 3 |
| Матеріал | сталь |
| Товщина базового матеріалу (min), мм | 3 |
| Товщина базового матеріалу (max), мм | 15 |
| Довжина, мм | 100 |
| Стандарт (група) | INOTV |
| Галузь застосування | для будівництва, для покрівельних робіт, для інженерних комунікацій, для авторемонту |
| Робоча довжина, мм | 75 |
| Бренд | WILPU |
| Вага одиниці | 0.048 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WILPU |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 100 мм |
| Довжина оснащення | 75 мм |
| Застосування пилки | Метал |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Тип | Пилка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина базового матеріалу (max), мм | 15 |
| Товщина базового матеріалу (min), мм | 3 |
| Крок зубців, мм | 3 |
- Ціна: 157,16 ₴/упаковка

