![Пилка для лобзика 100мм для дерева товщиною 4-50мм прямий різ Т111C (3 шт.) [INOTV0D00T111C0000] BOSCH, фото 1](https://images.prom.ua/6733580921_pilka-dlya-lobzika.jpg)
Пилка для лобзика 100мм для дерева товщиною 4-50мм прямий різ Т111C (3 шт.) [INOTV0D00T111C0000] BOSCH
124,14 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 3 од.
- Код: INOTV0D00T111C0000-k
-
| Артикул | INOTV0D00T111C0000 |
| Модель (марка) | Т111C |
| Для якої основи? | для дерева |
| Крок зубів, мм | 3 |
| Матеріал | сталь |
| Товщина базового матеріалу (min), мм | 4 |
| Товщина базового матеріалу (max), мм | 50 |
| Довжина, мм | 100(74) |
| Стандарт (група) | INOTV |
| Галузь застосування | для складання меблів |
| Вага одиниці | 0.007 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 100 мм |
| Довжина оснащення | 74 мм |
| Застосування пилки | Дерево |
| Матеріал | Високовуглецева сталь |
| Тип | Пилка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина базового матеріалу (max), мм | 50 |
| Товщина базового матеріалу (min), мм | 4 |
| Крок зубців, мм | 3 |
- Ціна: 124,14 ₴/упаковка

