![Пилка для лобзика 100мм для дерева товщиною 3-30мм прямий різ Т101В (2 шт.) [INOTV0D00T101B0000] BOSCH, фото 1](https://images.prom.ua/6733580920_pilka-dlya-lobzika.jpg)
Пилка для лобзика 100мм для дерева товщиною 3-30мм прямий різ Т101В (2 шт.) [INOTV0D00T101B0000] BOSCH
136,20 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 65 од.
- Код: INOTV0D00T101B0000-k
-
| Артикул | INOTV0D00T101B0000 |
| Модель (марка) | Т101В |
| Для якої основи? | для дерева |
| Крок зубів, мм | 2,7 |
| Матеріал | сталь |
| Товщина базового матеріалу (min), мм | 3 |
| Товщина базового матеріалу (max), мм | 30 |
| Довжина, мм | 100(74) |
| Стандарт (група) | INOTV |
| Галузь застосування | для складання меблів |
| Вага одиниці | 0.006 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 100 мм |
| Довжина оснащення | 74 мм |
| Застосування пилки | Дерево |
| Матеріал | Високовуглецева сталь |
| Тип | Пилка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина базового матеріалу (max), мм | 30 |
| Товщина базового матеріалу (min), мм | 3 |
| Крок зубців, мм | 2.7 |
- Ціна: 136,20 ₴/упаковка

