![М6 під ключ 10мм Ковпачок (заглушка) шестигранна для гайки, болта чорний PE (50 шт.) [3M0003M13790330600] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/6030843500_m6-pid-klyuch.jpg)
М6 під ключ 10мм Ковпачок (заглушка) шестигранна для гайки, болта чорний PE (50 шт.) [3M0003M13790330600] Metalvis
162 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 86 од.
- Код: 3M0003M13790330600-k
Важливо! М6 означає різьбу кріплення, а не розмір шестигранника. Даний ковпачок підходить для М6 і має посадковий розмір під ключ 10 мм (S10).
| Артикул | 3M0003M13790330600 |
| Стандарт (група) | 3M000 |
| Матеріал | поліетилен |
| Галузь застосування | для машинобудування, для складання меблів, для будівництва, для машинобудування, для авторемонту |
| Колір | чорний |
| Головка | шестигранна |
| Диаметр, мм | М6 |
| Під ключ | 10 мм |
| Група кріплення | пластикове кріплення |
| Вага одиниці | 0.001 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Діаметр | 6 |
| Розмір під ключ | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Головка | Шестигранна |
| Матеріал | Поліетилен |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 162 ₴/упаковка

