![М10 під ключ 17мм Ковпачок (заглушка) шестигранна для гайки, болта білий PE (50 шт.) [3M0003M13791449882] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/6030843495_m10-pid-klyuch.jpg)
М10 під ключ 17мм Ковпачок (заглушка) шестигранна для гайки, болта білий PE (50 шт.) [3M0003M13791449882] Metalvis
288 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 40 од.
- Код: 3M0003M13791449882-k
Важливо! М10 означає різьбу кріплення, а не розмір шестигранника. Даний ковпачок підходить для М10 і має посадковий розмір під ключ 17 мм (S17).
| Артикул | 3M0003M13791449882 |
| Стандарт (група) | 3M000 |
| Матеріал | поліетилен |
| Галузь застосування | для машинобудування, для складання меблів, для будівництва, для машинобудування, для авторемонту |
| Колір | білий |
| Головка | шестигранна |
| Діаметр, мм | М10 |
| Розмір під ключ | 17 мм |
| Група кріплення | пластикове кріплення |
| Вага одиниці | 0.002 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Діаметр | 10 |
| Розмір під ключ | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Головка | Шестигранна |
| Матеріал | Поліетилен |
| Колір | Білий |
- Ціна: 288 ₴/упаковка

