![Скоба будівельна 250х60х10мм сталь без покрытия (10 шт.) [3MU008000025060100] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/2277955152_skoba-budivelna-250h60h10mm.jpg)
Скоба будівельна 250х60х10мм сталь без покрытия (10 шт.) [3MU008000025060100] Metalvis
871 ₴/упаковка
- В наявності 20 од.
- Код: 3MU008000025060100-k1
Будівельна скоба застосовується для монтажу дерев'яних будівельних конструкцій, таких, як, наприклад, кроквяна система.
| Артикул | 3MU008000025060100 |
| Стандарт (група) | 3MU00 |
| Матеріал | сталь |
| Покриття | без покриття |
| Галузь застосування | для будівництва, для дерев'яних конструкцій, для покрівельних робіт |
| Довжина, мм | 250 |
| Діаметр, мм | 10 |
| Висота, мм | 60 |
| Група кріплення | будівельне кріплення |
| Вага одиниці | 0.182 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Діаметр | 10 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Без покриття |
| Тип виробу | Скоба будівельна |
- Ціна: 871 ₴/упаковка

![Скоба будівельна 250х60х10мм сталь без покрытия (10 шт.) [3MU008000025060100] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/6556246049_w159_h159_skoba-budivelna-250h60h10mm.jpg)
