![Підшипник кульковий 4x13x5мм радіальний 624 ZZ сталь (10 шт.) [INRUP00PKR000624ZZ] CX, фото 1](https://images.prom.ua/6750409314_pidshipnik-kulkovij-4x13x5mm.jpg)
Підшипник кульковий 4x13x5мм радіальний 624 ZZ сталь (10 шт.) [INRUP00PKR000624ZZ] CX
247,60 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 5 од.
- Код: INRUP00PKR000624ZZ-k1
Підшипник кульковий однорядний радіальний. Із захисними металевими шайбами з двох боків.
| Артикул | INRUP00PKR000624ZZ |
| Стандарт (група) | INRUP |
| Матеріал | сталь |
| Модель (марка) | 624 ZZ |
| Галузь застосування | для машинобудування, для авторемонту, для водного транспорту |
| Діаметр, мм | 4 |
| Ширина, мм | 5 |
| Діаметр отвору, мм | 13 |
| Вага одиниці | 0.004 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CX |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 5 мм |
| Внутрішній діаметр | 4 мм |
| Зовнішній діаметр | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | 624 ZZ |
- Ціна: 247,60 ₴/упаковка

![Підшипник кульковий 4x13x5мм радіальний 624 ZZ сталь (10 шт.) [INRUP00PKR000624ZZ] CX, фото 2](https://images.prom.ua/6750409316_w159_h159_pidshipnik-kulkovij-4x13x5mm.jpg)
