![Підшипник кульковий 8x24x8мм радіальний 628 RS(2RS) сталь/гума (10 шт.) [INRUP00PKR006282RS] CX, фото 1](https://images.prom.ua/6750409126_pidshipnik-kulkovij-8x24x8mm.jpg)
Підшипник кульковий 8x24x8мм радіальний 628 RS(2RS) сталь/гума (10 шт.) [INRUP00PKR006282RS] CX
288,80 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: INRUP00PKR006282RS-k1
Підшипник кульковий однорядний радіальний. З двостороннім гумовим контактним ущільненням.
| Артикул | INRUP00PKR006282RS |
| Стандарт (група) | INRUP |
| Матеріал | сталь/резина |
| Модель (марка) | 628 2RS |
| Галузь застосування | для машинобудування, для авторемонту, для водного транспорту |
| Діаметр, мм | 8 |
| Ширина, мм | 8 |
| Діаметр отвору, мм | 24 |
| Вага одиниці | 0.017 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CX |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 24 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | 628 2RS |
| Матеріал виробу | сталь/гума |
- Ціна: 288,80 ₴/упаковка

![Підшипник кульковий 8x24x8мм радіальний 628 RS(2RS) сталь/гума (10 шт.) [INRUP00PKR006282RS] CX, фото 2](https://images.prom.ua/6750409141_w159_h159_pidshipnik-kulkovij-8x24x8mm.jpg)
