![Затискач одинарний ø2мм M3 15x14мм для троса нержавіюча сталь (40 шт.) [N3S00000N5S0200001] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/6569616217_zatiskach-odinarnij-2mm.jpg)
Затискач одинарний ø2мм M3 15x14мм для троса нержавіюча сталь (40 шт.) [N3S00000N5S0200001] Metalvis
1 412,80 ₴/упаковка
- В наявності 10 од.
- Код: N3S00000N5S0200001-k1
Одинарний плоский затискач тросу Simplex (нержавіючий) дозволяє швидко створити міцне роз'ємне з'єднання сталевих канатів малого діаметра (2 – 10 мм). Також з його допомогою виконується закладання петель на кінцях канатної гілки. Розмір виробу підбирається по діаметру троса, що використовується. Для його виготовлення використовувалася корозійностійка сталь марки А4 з додаванням молібдену, що має стійкість лужних і кислотних середовищ.
| Артикул | N3S00000N5S0200001 |
| Стандарт (група) | N3S00 |
| Матеріал | нержавійна сталь А4 |
| Галузь застосування | для водного транспорту |
| Діаметр, мм | 2 |
| Група кріплення | нержавійне кріплення, такелажне кріплення |
| Вага одиниці | 0.005 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Діаметр троса/каната, що затискається | 2 мм |
| Матеріал затиску | Нержавіюча сталь |
| Тип затискача | Плоский (одинарний) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вибір по виробу | Затискач |
| Діаметр, мм | 2 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стандарт кріплення | N3S00 |
- Ціна: 1 412,80 ₴/упаковка

![Затискач одинарний ø2мм M3 15x14мм для троса нержавіюча сталь (40 шт.) [N3S00000N5S0200001] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/6565388497_w159_h159_zatiskach-odinarnij-2mm.jpg)
