![Затискач обжимний подвійний ø3мм 28x12мм бочкоподібний для троса цинк білий (50 шт.) [3S20000007S0300E20] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/6565388998_zatiskach-obzhimnij-podvijnij.jpg)
Затискач обжимний подвійний ø3мм 28x12мм бочкоподібний для троса цинк білий (50 шт.) [3S20000007S0300E20] Metalvis
1 044 ₴/упаковка
- В наявності 36 од.
- Код: 3S20000007S0300E20-k1
Обтискний (бочкоподібний) затискач для троса – це надійний засіб для фіксації та з'єднання тросів. Він забезпечує швидке та міцне кріплення без ризику зміщення або розриву. Завдяки простоті використання бочкоподібний затискач дозволяє без зайвих зусиль надійно з'єднувати троси. Його активно застосовують у промисловості, будівництві та автомобільному секторі. Цей виріб є незамінним для створення стійких з'єднань у різних умовах.
| Артикул | 3S20000007S0300E20 |
| Стандарт (група) | 3S200 |
| Матеріал | сталь |
| Покриття | цинк білий |
| Галузь застосування | для будівництва |
| Діаметр, мм | 3 |
| Група кріплення | такелажне кріплення |
| Вага одиниці | 0.022 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Покриття | Цинк |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 12 мм |
| Вибір по виробу | Затискач |
| Діаметр, мм | 3 |
| Довжина | 28 |
| Діаметр затискного троса, каната | 3 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал затиску | Сталь |
| Стандарт кріплення | 3S200 |
| Тип затискача | Обтискний |
- Ціна: 1 044 ₴/упаковка

![Затискач обжимний подвійний ø3мм 28x12мм бочкоподібний для троса цинк білий (50 шт.) [3S20000007S0300E20] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/6565389005_w159_h159_zatiskach-obzhimnij-podvijnij.jpg)
