![Затискач одинарний ø6мм M6 30x23мм для троса нержавіюча сталь (2 шт.) [N3S00000N5S0600001] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/6569616217_zatiskach-odinarnij-6mm.jpg)
Затискач одинарний ø6мм M6 30x23мм для троса нержавіюча сталь (2 шт.) [N3S00000N5S0600001] Metalvis
308,28 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 59 од.
- Код: N3S00000N5S0600001-k
Одинарний плоский затискач тросу Simplex (нержавіючий) дозволяє швидко створити міцне роз'ємне з'єднання сталевих канатів малого діаметра (2 – 10 мм). Також з його допомогою виконується закладання петель на кінцях канатної гілки. Розмір виробу підбирається по діаметру троса, що використовується. Для його виготовлення використовувалася корозійностійка сталь марки А4 з додаванням молібдену, що має стійкість лужних і кислотних середовищ.
| Артикул | N3S00000N5S0600001 |
| Стандарт (група) | N3S00 |
| Матеріал | нержавійна сталь А4 |
| Галузь застосування | для водного транспорту |
| Діаметр, мм | 6 |
| Група кріплення | нержавійне кріплення, такелажне кріплення |
| Вага одиниці | 0.03 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вибір по виробу | Затискач |
| Діаметр, мм | 6 |
| Довжина | 30 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стандарт кріплення | N3S00 |
| Основні атрибути | |
| Висота | 23 мм |
| Діаметр затискного троса, каната | 6 мм |
| Матеріал затиску | Неіржавка сталь |
| Тип затискача | Плоский (одинарний) |
- Ціна: 308,28 ₴/упаковка

![Затискач одинарний ø6мм M6 30x23мм для троса нержавіюча сталь (2 шт.) [N3S00000N5S0600001] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/6565388497_w159_h159_zatiskach-odinarnij-6mm.jpg)
