![U-Хомут М10х30 болт-скоба сталь для труб Ø25-26,9мм (3/4"/DN20 ) цинк (10 шт.) [937000000937U03001] DIN3570A Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/6165247892_u-homut-m10h30-bolt-skoba.jpg)
U-Хомут М10х30 болт-скоба сталь для труб Ø25-26,9мм (3/4"/DN20 ) цинк (10 шт.) [937000000937U03001] DIN3570A Metalvis
509,80 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 32 од.
- Код: 937000000937U03001-k1
U-подібний хомут призначений для монтажу трубопроводів (водо-, газо-, пневмопроводів) круглого перерізу до конструктивних елементів будівель та споруд.
Також застосовується для закріплення на круглих стовпах дорожніх покажчиків, рекламних вивісок тощо.
| Артикул | 937000000937U03001 |
| Стандарт (група) | DIN 3570A |
| Матеріал | сталь |
| Покриття | цинк білий |
| Група кріплення | будівельне кріплення |
| Галузь застосування | для будівництва, для інженерних комунікацій |
| Діаметр, мм | 30/М10 |
| Вага одиниці | 0.072 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Максимальний діаметр обтиснення | 26.9 мм |
| Матеріал хомута | Сталь |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 25 мм |
| Наявність гумової прокладки | Ні |
| Область застосування хомута | Для труб |
| Покриття | Цинк |
| Тип хомута | U-подібний |
- Ціна: 509,80 ₴/упаковка

![U-Хомут М10х30 болт-скоба сталь для труб Ø25-26,9мм (3/4"/DN20 ) цинк (10 шт.) [937000000937U03001] DIN3570A Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/6165262109_w159_h159_u-homut-m10h30-bolt-skoba.jpg)
