![S-Хомут 5" (137-142мм) з гайкою М8/M10 для труб з гумовою прокладкою цинк (10 шт.) [933000000933DNA200] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/6165247896_s-homut-5-137-142mm.jpg)
S-Хомут 5" (137-142мм) з гайкою М8/M10 для труб з гумовою прокладкою цинк (10 шт.) [933000000933DNA200] Metalvis
1 016,20 ₴/упаковка
- В наявності 10 од.
- Код: 933000000933DNA200-k1
Матеріал: вуглецева сталь, покриття – гальванічний цинк (цб); вібро-, звукоізоляційна гума.
Двоелементний хомут для монтажу трубопроводів до конструкційних елементів будівель та споруд.
Ущільнювальна звукоізоляційна гумова вставка забезпечує зниження шумів та вібрацій у приміщенні.
| Артикул | 933000000933DNA200 |
| Стандарт (група) | 93300 |
| Модель (марка) | S-Хомут |
| Матеріал | сталь |
| Покриття | цинк білий |
| Група кріплення | будівельне кріплення |
| Галузь застосування | для будівництва, для інженерних комунікацій |
| Діаметр, мм | 5" (137-142 мм) |
| Вага одиниці | 0.224 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Максимальний діаметр обтиснення | 142 мм |
| Матеріал хомута | Сталь |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 137 мм |
| Наявність гумової прокладки | Так |
| Область застосування хомута | Для труб |
| Покриття | Цинк |
| Розмір гайки | М8/М10 |
| Тип хомута | Затяжний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір (") | 5 |
- Ціна: 1 016,20 ₴/упаковка

