![⌀16-32 тримач під дюбель з хомутом L=180мм, поліпропілен (100 шт.) [935000000935163200] Elematic, фото 1](https://images.prom.ua/2277954535_16-32-trimach-pid.jpg)
⌀16-32 тримач під дюбель з хомутом L=180мм, поліпропілен (100 шт.) [935000000935163200] Elematic
1 476 ₴/упаковка
- В наявності 16 од.
- Код: 935000000935163200-k1
-
| Артикул | 935000000935163200 |
| Стандарт (група) | 93500 |
| Матеріал | поліпропілен |
| Галузь застосування | для будівництва,для електромонтажу |
| Модель (марка) | CT-CLIP |
| Діаметр, мм | 16-32 |
| Група кріплення | пластикове кріплення |
| Вага одиниці | 0.004 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elematic |
| Країна виробник | Італія |
| Довжина смуги | 180 мм |
| Колір | Сірий |
| Максимальний діаметр обтиснення | 32 мм |
| Матеріал хомута | Поліпропілен |
| Область застосування хомута | Для труб |
| Тип хомута | Пластиковий |
- Ціна: 1 476 ₴/упаковка

