![780х9мм Кабельна стяжка (хомут) поліамід прозорий (100 шт.) [JS000000JS16078090] Elematic, фото 1](https://images.prom.ua/2277954861_780h9mm-kabelna-styazhka.jpg)
780х9мм Кабельна стяжка (хомут) поліамід прозорий (100 шт.) [JS000000JS16078090] Elematic
3 878 ₴/упаковка
- В наявності 8 од.
- Код: JS000000JS16078090-k1
Призначені для ув'язки проводів та кабелів в джгути.
| Артикул | JS000000JS16078090 |
| Стандарт (група) | JS000 |
| Матеріал | поліамід 6.6 |
| Галузь застосування | для будівництва,для електромонтажу,для авторемонту |
| Колір | прозорий |
| Ширина, мм | 9,0 |
| Довжина, мм | 780 |
| Група кріплення | пластикове кріплення |
| Вага одиниці | 0.015 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elematic |
| Країна виробник | Італія |
| Довжина смуги | 780 мм |
| Матеріал хомута | Поліамід |
| Область застосування хомута | Для кабелів |
| Тип хомута | Пластиковий |
| Ширина смуги | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Прозорий |
- Ціна: 3 878 ₴/упаковка

