![U-Хомут М12х64 болт-скоба сталь для труб Ø57-60,3мм (2"/DN50 ) цинк (5 шт.) [937000000937U04501] DIN3570A Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/6165247892_u-homut-m12h64-bolt-skoba.jpg)
U-Хомут М12х64 болт-скоба сталь для труб Ø57-60,3мм (2"/DN50 ) цинк (5 шт.) [937000000937U04501] DIN3570A Metalvis
575,30 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 15 од.
- Код: 937000000937U04501-k
U-подібний хомут призначений для монтажу трубопроводів (водо-, газо-, пневмопроводів) круглого перерізу до конструктивних елементів будівель та споруд.
Також застосовується для закріплення на круглих стовпах дорожніх покажчиків, рекламних вивісок тощо.
| Артикул | 937000000937U04501 |
| Стандарт (група) | DIN 3570A |
| Матеріал | сталь |
| Покриття | цинк білий |
| Галузь застосування | для будівництва, для інженерних комунікацій |
| Діаметр, мм | 64/М12 |
| Вага одиниці | 0.048 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Максимальний діаметр обтиснення | 60.3 мм |
| Матеріал хомута | Сталь |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 57 мм |
| Наявність гумової прокладки | Ні |
| Область застосування хомута | Для труб |
| Покриття | Цинк |
| Тип хомута | U-подібний |
- Ціна: 575,30 ₴/упаковка

![U-Хомут М12х64 болт-скоба сталь для труб Ø57-60,3мм (2"/DN50 ) цинк (5 шт.) [937000000937U04501] DIN3570A Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/6165262122_w159_h159_u-homut-m12h64-bolt-skoba.jpg)
