![S-Хомут 2 1/2" (74-80мм) з шурупом 7х70мм для труб з гумовою прокладкою цинк (5 шт.) [933000000933DN6501] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/6165258866_s-homut-2-12.jpg)
S-Хомут 2 1/2" (74-80мм) з шурупом 7х70мм для труб з гумовою прокладкою цинк (5 шт.) [933000000933DN6501] Metalvis
310,50 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 4 од.
- Код: 933000000933DN6501-k
Матеріал: вуглецева сталь, покриття – гальванічний цинк (цб); вібро-, звукоізоляційна гума.
Двоелементний хомут для монтажу трубопроводів до конструкційних елементів будівель та споруд.
Ущільнювальна звукоізоляційна гумова вставка забезпечує зниження шумів та вібрацій у приміщенні.
| Артикул | 933000000933DN6501 |
| Стандарт (група) | 93300 |
| Модель (марка) | S-Хомут |
| Матеріал | сталь |
| Покриття | цинк білий |
| Група кріплення | будівельне кріплення |
| Галузь застосування | для будівництва, для інженерних комунікацій |
| Діаметр, мм | 2 1/2" (75-80 мм) |
| Вага одиниці | 0.237 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Максимальний діаметр обтиснення | 80 мм |
| Матеріал хомута | Сталь |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 75 мм |
| Наявність гумової прокладки | Так |
| Область застосування хомута | Для труб |
| Покриття | Цинк |
| Тип хомута | Затяжний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір (") | 2.5 |
- Ціна: 310,50 ₴/упаковка

