![Ø10 37х6,5мм База дюбельного типу для стяжки нейлон 6.6 чорний (50 шт.) [JS0010000CTB103706] Elematic, фото 1](https://images.prom.ua/6191586081_10-37h65mm-baza.jpg)
Ø10 37х6,5мм База дюбельного типу для стяжки нейлон 6.6 чорний (50 шт.) [JS0010000CTB103706] Elematic
315 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 2871 од.
- Код: JS0010000CTB103706-k
-
| Артикул | JS0010000CTB103706 |
| Стандарт (група) | JS001 |
| Матеріал | поліамід 6.6 |
| Галузь застосування | для будівництва,для електромонтажу |
| Колір | чорний |
| Довжина, мм | 37 |
| Діаметр, мм | 10 |
| Група кріплення | пластикове кріплення |
| Вага одиниці | 0.002 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 37 мм |
| Діаметр | 10 мм |
| Колір елемента кріплення | Чорний |
| Матеріал виробу | Нейлон |
| Тип елемента кріплення кабелю | Кріпильний майданчик для кабелю |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр дюбелю | 10 мм |
| Довжина дюбелю | 37 мм |
| Матеріал дюбелю | Нейлон |
| Призначення дюбелю | Для пористих і порожнистих матеріалів |
| Тип дюбелю | Дюбель-хомут |
- Ціна: 315 ₴/упаковка

