![4,5х200мм Кабельна стяжка (хомут) з монтажним отвором під гвинт нейлон 6.6 прозорий (100 шт.) [JS01O0000JS204800O] Elematic, фото 1](https://images.prom.ua/6191588738_45h200mm-kabelna-styazhka.jpg)
4,5х200мм Кабельна стяжка (хомут) з монтажним отвором під гвинт нейлон 6.6 прозорий (100 шт.) [JS01O0000JS204800O] Elematic
920 ₴/упаковка
- В наявності 13 од.
- Код: JS01O0000JS204800O-k
-
| Артикул | JS01O0000JS204800O |
| Стандарт (група) | JS01O |
| Матеріал | поліамід 6.6 |
| Галузь застосування | для будівництва,для електромонтажу |
| Колір | прозорий |
| Ширина, мм | 4,5 |
| Довжина, мм | 200 |
| Група кріплення | пластикове кріплення |
| Вага одиниці | 0.002 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elematic |
| Країна виробник | Італія |
| Довжина смуги | 200 мм |
| Матеріал хомута | Нейлон |
| Область застосування хомута | Універсальний |
| Тип хомута | Затяжний |
| Ширина смуги | 4.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Прозорий |
- Ціна: 920 ₴/упаковка

