![180х7.8мм Кабельна стяжка (хомут) поліамід чорний (100 шт.) [JS000000JS16518078] Elematic, фото 1](https://images.prom.ua/2277954765_180h78mm-kabelna-styazhka.jpg)
180х7.8мм Кабельна стяжка (хомут) поліамід чорний (100 шт.) [JS000000JS16518078] Elematic
612 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 22 од.
- Код: JS000000JS16518078-k
Призначені для ув'язки проводів та кабелів в джгути.
| Артикул | JS000000JS16518078 |
| Стандарт (група) | JS000 |
| Матеріал | поліамід 6.6 |
| Галузь застосування | для будівництва,для електромонтажу,для авторемонту |
| Колір | чорний |
| Ширина, мм | 7,8 |
| Довжина, мм | 180 |
| Група кріплення | пластикове кріплення |
| Вага одиниці | 0.003 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elematic |
| Країна виробник | Італія |
| Довжина смуги | 180 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал хомута | Поліамід |
| Область застосування хомута | Універсальний, Для кабелів |
| Тип хомута | Пластиковий |
| Ширина смуги | 7.8 мм |
- Ціна: 612 ₴/упаковка

