![300х7.8мм Кабельна стяжка (хомут) поліамід чорний (100 шт.) [JS000000JS16530078] Elematic, фото 1](https://images.prom.ua/2277954765_300h78mm-kabelna-styazhka.jpg)
300х7.8мм Кабельна стяжка (хомут) поліамід чорний (100 шт.) [JS000000JS16530078] Elematic
886 ₴/упаковка
- В наявності 758 од.
- Код: JS000000JS16530078-k
Призначені для ув'язки проводів та кабелів в джгути.
| Артикул | JS000000JS16530078 |
| Стандарт (група) | JS000 |
| Матеріал | поліамід 6.6 |
| Галузь застосування | для будівництва,для електромонтажу,для авторемонту |
| Колір | чорний |
| Ширина, мм | 7,8 |
| Довжина, мм | 300 |
| Група кріплення | пластикове кріплення |
| Вага одиниці | 0.005 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elematic |
| Країна виробник | Італія |
| Довжина смуги | 300 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал хомута | Поліамід |
| Область застосування хомута | Універсальний, Для кабелів |
| Тип хомута | Пластиковий |
| Ширина смуги | 7.8 мм |
- Ціна: 886 ₴/упаковка

