![REDIBOLT-B М12 16х110мм прижим 45мм анкер розпірний з болтом цинк жовтий (25 шт.) [92F10000092F116A10] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/1977627629_redibolt-b-m12-16h110mm.jpg)
REDIBOLT-B М12 16х110мм прижим 45мм анкер розпірний з болтом цинк жовтий (25 шт.) [92F10000092F116A10] Metalvis
932,50 ₴/упаковка
- В наявності 7 од.
- Код: 92F10000092F116A10-k1
-
| Артикул | 92F10000092F116A10 |
| Для якої основи? | для бетону, для блоку суцільного, для блоку легкобетонного, для бетону, для бетону армованого, для каменю, граніту, для цегли суцільної |
| Стандарт (група) | 92F10 |
| Матеріал | сталь |
| Галузь застосування | для будівництва, для фасадних робіт |
| Модель (марка) | REDIBOLT-B |
| Покриття | цинк жовтий |
| Довжина, мм | 110 |
| Товщина матеріалу, що закріплюється (max), мм | 45 |
| Головка | шестигранна |
| Діаметр, мм | 12 |
| Діаметр отвору, мм | 16 |
| Тип нарізі | метрична |
| Вага одиниці | 0.146 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина анкера | 110 мм |
| Діаметр анкера | 12 мм |
| Максимальна товщина матеріалу, що прикріплюється | 45 мм |
| Матеріал анкера | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Тип анкера | Анкерний болт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вибір по виробу | Анкери розпірні |
| Головка | Болт |
| Діаметр отвору, мм | 16 |
| Серія (Модель) | REDIBOLT-B |
- Ціна: 932,50 ₴/упаковка

![REDIBOLT-B М12 16х110мм прижим 45мм анкер розпірний з болтом цинк жовтий (25 шт.) [92F10000092F116A10] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/5865431574_w159_h159_redibolt-b-m12-16h110mm.jpg)
