![ETKD М6х80мм прижим 40мм анкер розпірний з гайкою оцинкована сталь (200 шт.) [920E30000920E30680] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/6632539127_etkd-m6h80mm-prizhim.jpg)
ETKD М6х80мм прижим 40мм анкер розпірний з гайкою оцинкована сталь (200 шт.) [920E30000920E30680] Metalvis
1 168 ₴/упаковка
- В наявності 15 од.
- Код: 920E30000920E30680-k1
Одноконусний анкер-шпилька розпірного типу. Призначений для наскрізного монтажу у міцних повнотілих основах – бетон, натуральний камінь. Анкер ETKD застосовуєтеся для кріплення сталевих балок, напрямних рейок, промислових дверей, опалубних систем, стелажних систем, фасадних систем.
Переваги:
- Витримує високі навантаження
- Універсальне та економічне рішення
- Трипелюстковий розпірний елемент
- Зручна установка
- Різьблення по довжині анкера дозволяє стандартну та укорочену установку
- Невеликі міжосьові та крайові відстані при встановленні анкера
Матеріал анкеру:
- шпилька – вуглецева сталь, клас міцності не нижче 5.8 згідно з ДСТУ ISO 898-1.
- гайка – вуглецева сталь, клас міцності не нижче 6, згідно з ДСТУ ISO 898-2.
Покриття – гальванічне оцинкування з хроматуванням, товщина мінімум 6 мкм.
| Артикул | 920E30000920E30680 |
| Для якої основи? | для бетону, для бетону армованого, для каменю, граніту |
| Стандарт (група) | 920E3 |
| Матеріал | сталь |
| Галузь застосування | для будівництва, для фасадних робіт, для авторемонту |
| Модель (марка) | ETKD |
| Покриття | цинк білий |
| Довжина, мм | 80 |
| Товщина матеріалу, що закріплюється (max), мм | 40 |
| Діаметр, мм | 6 |
| Діаметр отвору, мм | 6 |
| Тип нарізі | метрична |
| Вага одиниці | 0.017 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина анкера | 80 мм |
| Діаметр анкера | 6 мм |
| Максимальна товщина матеріалу, що прикріплюється | 40 мм |
| Матеріал анкера | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Тип анкера | Анкерний болт з гайкою однораспорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вибір по виробу | Анкери розпірні |
| Головка | Гайка |
| Діаметр отвору, мм | 6 |
| Серія (Модель) | ETKD |
- Ціна: 1 168 ₴/упаковка

![ETKD М6х80мм прижим 40мм анкер розпірний з гайкою оцинкована сталь (200 шт.) [920E30000920E30680] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/1977632447_w159_h159_etkd-m6h80mm-prizhim.jpg)
![ETKD М6х80мм прижим 40мм анкер розпірний з гайкою оцинкована сталь (200 шт.) [920E30000920E30680] Metalvis, фото 3](https://images.prom.ua/5865426783_w159_h159_etkd-m6h80mm-prizhim.jpg)
