![ETKD М10х100мм прижим 35мм анкер розпірний з гайкою Delta-MKS (5 шт.) [920E30000920E31099] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/5865446131_etkd-m10h100mm-prizhim.jpg)
ETKD М10х100мм прижим 35мм анкер розпірний з гайкою Delta-MKS (5 шт.) [920E30000920E31099] Metalvis
213 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 306 од.
- Код: 920E30000920E31099-k
Одноконусний анкер.
| Артикул | 920E30000920E31099 |
| Матеріал | сталь |
| Покриття | Delta-MKS |
| Модель (марка) | ETKD |
| Тип нарізі | метрична |
| Група кріплення | будівельне кріплення |
| Галузь застосування | для будівництва, для фасадних робіт, для авторемонту |
| Для якої основи? | для бетону, для бетону армованого, для каменю, граніту |
| Діаметр отвору, мм | 10 |
| Товщина матеріалу, що закріплюється (max), мм, мм | 35 |
| Діаметр, мм | 10 |
| Довжина, мм | 100 |
| Стандарт (група) | D92A0 |
| Вага одиниці | 0.064 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина анкера | 100 мм |
| Діаметр анкера | 10 мм |
| Максимальна товщина матеріалу, що прикріплюється | 35 мм |
| Матеріал анкера | Сталь |
| Тип анкера | Анкерний болт з гайкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вибір по виробу | Анкери розпірні |
| Головка | Гайка |
| Діаметр отвору, мм | 10 |
| Покриття | Delta-MKS |
| Серія (Модель) | ETKD |
- Ціна: 213 ₴/упаковка

![ETKD М10х100мм прижим 35мм анкер розпірний з гайкою Delta-MKS (5 шт.) [920E30000920E31099] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/5865429377_w159_h159_etkd-m10h100mm-prizhim.jpg)
