![LEM-D М10 15х90мм анкер розпірний з гайкою оцинкована сталь (5 шт.) [92L1D000092L110DM0] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/1977784619_lem-d-m10-15h90mm.jpg)
LEM-D М10 15х90мм анкер розпірний з гайкою оцинкована сталь (5 шт.) [92L1D000092L110DM0] Metalvis
210 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 53 од.
- Код: 92L1D000092L110DM0-k
Анкер для середніх навантажень.
- Проста, швидка та надійна установка
- Розклинювання анкера здійснюється в 4 напрямках< /li>
Виготовлений із вуглецевої сталі. Покриття – гальванічне оцинкування з хроматуванням.
Призначений для попереднього монтажу у міцних повнотілих основах – бетон, повнотіла цегла, натуральний камінь.
Застосовується для кріплення навісів, огорож, консолей.
| Артикул | 92L1D000092L110DM0 |
| Для якої основи? | для бетону, для блоку суцільного, для блоку легкобетонного, для бетону, для бетону армованого, для каменю, граніту, для цегли суцільної |
| Стандарт (група) | 92L1D |
| Матеріал | сталь |
| Галузь застосування | для будівництва |
| Модель (марка) | LEM-D |
| Покриття | цинк білий |
| Довжина, мм | 80 |
| Діаметр, мм | 10 |
| Діаметр отвору, мм | 15 |
| Тип нарізі | метрична |
| Вага одиниці | 0.09 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина анкера | 80 мм |
| Діаметр анкера | 10 мм |
| Матеріал анкера | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Тип анкера | Анкерний болт з гайкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вибір по виробу | Анкери розпірні |
| Головка | Гайка |
| Діаметр отвору, мм | 15 |
| Серія (Модель) | LEM-D |
- Ціна: 210 ₴/упаковка

