![М4х19 PH2 Саморіз зі свердлом для ПВХ TEX-WM цинк потайна з насічками (1000 шт.) [9T12M00009T14019H1] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/6111840994_m4h19-ph2-samoriz.jpg)
М4х19 PH2 Саморіз зі свердлом для ПВХ TEX-WM цинк потайна з насічками (1000 шт.) [9T12M00009T14019H1] Metalvis
680 ₴/упаковка
- В наявності 19 од.
- Код: 9T12M00009T14019H1-k1
-
| Артикул | 9T12M00009T14019H1 |
| Стандарт (група) | 9T12M |
| Матеріал | сталь цементована загартована |
| Покриття | цинк білий |
| Модель (марка) | TEX-WM |
| Шліц | хрестоподібний (PH) |
| Головка | потайна з насічками |
| Тип нарізі | метрична |
| Вид нарізі | повна |
| Галузь застосування | для будівництва, для вікон і дверей |
| Для якої основи? | для металу, для ПВХ |
| Діаметр, мм | 4 |
| Довжина, мм | 19 |
| Розмір під біту | PH2 |
| Вага одиниці | 0.001 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Philips |
| Внутрішній діаметр | 4 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 19 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Призначення кріпильного виробу | Для віконного профілю |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Тип накінечника | Свердло |
| Форма головки кріпильного виробу | Потайна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид різьби | Повна |
| Розмір під біту | PH2 |
- Ціна: 680 ₴/упаковка

