![М3,5 4,3х35 PH2 Саморіз зі свердлом для ПВХ комбінована різьба TEX-WSM цинк потайна (1000 шт.) [9T12M009T14335352M] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/6111839939_m35-43h35-ph2.jpg)
М3,5 4,3х35 PH2 Саморіз зі свердлом для ПВХ комбінована різьба TEX-WSM цинк потайна (1000 шт.) [9T12M009T14335352M] Metalvis
1 200 ₴/упаковка
- В наявності 11 од.
- Код: 9T12M009T14335352M-k1
Комбінований саморіз, призначений для одночасного армування та кріплення фурнітури. Має різні діаметри армуючого та кріпильного різьблення. Головка потайна, шліц PH2, не вимагає свердління.
| Артикул | 9T12M009T14335352M |
| Стандарт (група) | 9T12M |
| Матеріал | сталь цементована загартована |
| Покриття | цинк білий |
| Модель (марка) | TEX-WSM |
| Шліц | хрестоподібний (PH) |
| Головка | потайна |
| Тип нарізі | метрична |
| Вид нарізі | комбінована |
| Галузь застосування | для будівництва, для вікон і дверей |
| Для якої основи? | для металу, для ПВХ |
| Діаметр, мм | 4,3/М3,5 |
| Довжина, мм | 35 |
| Розмір під біту | PH2 |
| Вага одиниці | 0.003 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Philips |
| Внутрішній діаметр | 4.3 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 35 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Призначення кріпильного виробу | Для віконного профілю |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Тип накінечника | Свердло |
| Форма головки кріпильного виробу | Потайна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид різьби | Комбінована |
| Розмір під біту | PH2 |
- Ціна: 1 200 ₴/упаковка

