![4,0х45 PH2 Саморіз для ПВХ цинк білий потайна головка Ø7мм (1000 шт.) [9P11000009P1404520] WS Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/6110567140_40h45-ph2-samoriz.jpg)
4,0х45 PH2 Саморіз для ПВХ цинк білий потайна головка Ø7мм (1000 шт.) [9P11000009P1404520] WS Metalvis
760 ₴/упаковка
- В наявності 7 од.
- Код: 9P11000009P1404520-k1
Головка d=7мм
| Артикул | 9P11000009P1404520 |
| Стандарт (група) | 9P110 |
| Модель (марка) | WS |
| Матеріал | сталь цементована загартована |
| Покриття | цинк білий |
| Шліц | хрестоподібний (PH) |
| Головка | потайна |
| Вид нарізі | повна |
| Галузь застосування | для вікон і дверей, для будівництва |
| Для якої основи? | для ПВХ |
| Діаметр, мм | 4 |
| Довжина, мм | 45 |
| Розмір під біту | PH2 |
| Вага одиниці | 0.003 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Philips |
| Внутрішній діаметр | 4 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 45 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Форма головки кріпильного виробу | Потайна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид різьби | Повна |
| Розмір під біту | PH2 |
| Стандарт | 9P110 |
- Ціна: 760 ₴/упаковка

