![4,2х16 PH2 Саморіз по металу цинк білий повна різьба головка напівкругла з буртиком (1000 шт.) [80L20000080L421620] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/6102414683_42h16-ph2-samoriz.jpg)
4,2х16 PH2 Саморіз по металу цинк білий повна різьба головка напівкругла з буртиком (1000 шт.) [80L20000080L421620] Metalvis
300 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 153 од.
- Код: 80L20000080L421620-k1
Високоякісний самонарізальний гвинт із напресованою шайбою. Монтажний гвинт 80L виготовлений з оцинкованої цементованої вуглецевої сталі та призначений для кріплення різних елементів конструкцій з металевих та неметалічних матеріалів до дерев'яних та легких металевих основ до 0,9 мм. Випробуваний у лабораторії фізико-механічних випробувань кріпильних виробів.
| Артикул | 80L20000080L421620 |
| Стандарт (група) | 80L20 |
| Матеріал | сталь цементована загартована |
| Покриття | цинк білий |
| Модель (марка) | STS-M, 80L |
| Шліц | хрестоподібний (PH) |
| Головка | напівкругла з буртиком |
| Вид нарізі | повна |
| Галузь застосування | для вікон і дверей, для будівництва, для авторемонту |
| Для якої основи? | для металу |
| Діаметр, мм | 4,2 |
| Довжина, мм | 16 |
| Розмір під біту | PH2 |
| Вага одиниці | 0.001 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Philips |
| Довжина кріпильного виробу | 16 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 4.2 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Призначення кріпильного виробу | Для віконного профілю, Для листового металу та металевих профілів |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Тип накінечника | Гострий |
| Форма головки кріпильного виробу | Напівкругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид різьби | Повна |
| Розмір під біту | PH2 |
| Стандарт | 80L20 |
- Ціна: 300 ₴/упаковка

