![4,2х16 PH2 Саморіз по металу нержавіюча сталь повна різьба головка напівкругла з буртиком (1000 шт.) [N80L0000N80L421600] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/6102414683_42h16-ph2-samoriz.jpg)
4,2х16 PH2 Саморіз по металу нержавіюча сталь повна різьба головка напівкругла з буртиком (1000 шт.) [N80L0000N80L421600] Metalvis
2 140 ₴/упаковка
- В наявності 24 од.
- Код: N80L0000N80L421600-k1
З напресованою шайбою, для кріплення листів металу завтовшки до 0,9 мм.
| Артикул | N80L0000N80L421600 |
| Стандарт (група) | N80L0 |
| Матеріал | нержавійна сталь А2 |
| Модель (марка) | STS-Mi, 80Li |
| Шліц | хрестоподібний (PH) |
| Головка | напівкругла з буртиком |
| Вид нарізі | повна |
| Група кріплення | нержавійне кріплення |
| Галузь застосування | для будівництва, для вікон і дверей, для авторемонту |
| Для якої основи? | для металу, для алюмінію, для міді |
| Діаметр, мм | 4,2 |
| Довжина, мм | 16 |
| Розмір під біту | PH2 |
| Вага одиниці | 0.002 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Philips |
| Довжина кріпильного виробу | 16 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 4.2 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Нержавіюча сталь |
| Призначення кріпильного виробу | Для віконного профілю, Для листового металу та металевих профілів |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Тип накінечника | Гострий |
| Форма головки кріпильного виробу | Напівкругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид різьби | Повна |
| Розмір під біту | PH2 |
| Стандарт | N80L0 |
- Ціна: 2 140 ₴/упаковка

