![4,2х32 PH2 Саморіз по металу нержавіюча сталь повна різьба головка напівкругла з буртиком (1000 шт.) [N80L0000N80L423200] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/6102414683_42h32-ph2-samoriz.jpg)
4,2х32 PH2 Саморіз по металу нержавіюча сталь повна різьба головка напівкругла з буртиком (1000 шт.) [N80L0000N80L423200] Metalvis
3 700 ₴/упаковка
- В наявності 11 од.
- Код: N80L0000N80L423200-k1
Високоякісний самонарізальний гвинт із напресованою шайбою. Монтажний гвинт 80L виготовлений з оцинкованої цементованої вуглецевої сталі та призначений для кріплення різних елементів конструкцій з металевих та неметалічних матеріалів до дерев'яних та легких металевих основ до 0,9 мм. Випробуваний у лабораторії фізико-механічних випробувань кріпильних виробів.
| Артикул | N80L0000N80L423200 |
| Стандарт (група) | N80L0 |
| Матеріал | нержавійна сталь А2 |
| Модель (марка) | STS-Mi, 80Li |
| Шліц | хрестоподібний (PH) |
| Головка | напівкругла з буртиком |
| Вид нарізі | повна |
| Група кріплення | нержавійне кріплення |
| Галузь застосування | для будівництва, для вікон і дверей, для авторемонту |
| Для якої основи? | для металу, для алюмінію, для міді |
| Діаметр, мм | 4,2 |
| Довжина, мм | 32 |
| Розмір під біту | PH2 |
| Вага одиниці | 0.003 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Philips |
| Довжина кріпильного виробу | 32 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 4.2 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Нержавіюча сталь |
| Призначення кріпильного виробу | Для віконного профілю, Для листового металу та металевих профілів |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Тип накінечника | Гострий |
| Форма головки кріпильного виробу | Напівкругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид різьби | Повна |
| Розмір під біту | PH2 |
| Стандарт | N80L0 |
- Ціна: 3 700 ₴/упаковка

