![3,5х13 TX10 Саморіз антивандальний нержавіюча сталь напівкругла головка (25 шт.) [VN80500VN805351300] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/6110568393_35h13-tx10-samoriz.jpg)
3,5х13 TX10 Саморіз антивандальний нержавіюча сталь напівкругла головка (25 шт.) [VN80500VN805351300] Metalvis
180 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 14 од.
- Код: VN80500VN805351300-k
Тип з'єднання: для роз'ємного з'єднання.
| Артикул | VN80500VN805351300 |
| Стандарт (група) | VN805 |
| Матеріал | нержавійна сталь А2 |
| Галузь застосування | для машинобудування |
| Довжина, мм | 13 |
| Головка | напівкругла |
| Шліц | зіркоподібний (TORX-PIN) |
| Вид нарізі | повна |
| Діаметр, мм | 3,5 |
| Група кріплення | нержавійне кріплення,антивандальне кріплення |
| Розмір під біту | TX10 |
| Вага одиниці | 0.001 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шліца | Захищений Torx (TR) |
| Внутрішній діаметр | 3.5 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 13 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Нержавіюча сталь |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Форма головки кріпильного виробу | Напівкругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид різьби | Повна |
| Розмір під біту | TX10 |
| Стандарт | VN805 |
- Ціна: 180 ₴/упаковка

![3,5х13 TX10 Саморіз антивандальний нержавіюча сталь напівкругла головка (25 шт.) [VN80500VN805351300] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/6110568394_w159_h159_35h13-tx10-samoriz.jpg)
![3,5х13 TX10 Саморіз антивандальний нержавіюча сталь напівкругла головка (25 шт.) [VN80500VN805351300] Metalvis, фото 3](https://images.prom.ua/6110568395_w159_h159_35h13-tx10-samoriz.jpg)
