![4,2х19 TX15 Саморіз антивандальний нержавіюча сталь напівкругла головка (25 шт.) [VN80500VN805421900] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/6110568393_42h19-tx15-samoriz.jpg)
4,2х19 TX15 Саморіз антивандальний нержавіюча сталь напівкругла головка (25 шт.) [VN80500VN805421900] Metalvis
226,50 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: VN80500VN805421900-k
Тип з'єднання: для роз'ємного з'єднання.
| Артикул | VN80500VN805421900 |
| Стандарт (група) | VN805 |
| Матеріал | нержавійна сталь А2 |
| Галузь застосування | для машинобудування |
| Довжина, мм | 19 |
| Головка | напівкругла |
| Шліц | зіркоподібний (TORX-PIN) |
| Вид нарізі | повна |
| Діаметр, мм | 4,2 |
| Група кріплення | нержавійне кріплення,антивандальне кріплення |
| Розмір під біту | TX15 |
| Вага одиниці | 0.002 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шліца | Захищений Torx (TR) |
| Внутрішній діаметр | 4.2 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 19 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Нержавіюча сталь |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Форма головки кріпильного виробу | Напівкругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид різьби | Повна |
| Розмір під біту | TX15 |
| Стандарт | VN805 |
- Ціна: 226,50 ₴/упаковка

![4,2х19 TX15 Саморіз антивандальний нержавіюча сталь напівкругла головка (25 шт.) [VN80500VN805421900] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/6110568394_w159_h159_42h19-tx15-samoriz.jpg)
![4,2х19 TX15 Саморіз антивандальний нержавіюча сталь напівкругла головка (25 шт.) [VN80500VN805421900] Metalvis, фото 3](https://images.prom.ua/6110568395_w159_h159_42h19-tx15-samoriz.jpg)
