![DIN7981 2,2х9,5 PH1 Саморіз цинк білий повна різьба напівкругла головка (250 шт.) [805200000805220920] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/6102416992_din7981-22h95-ph1.jpg)
DIN7981 2,2х9,5 PH1 Саморіз цинк білий повна різьба напівкругла головка (250 шт.) [805200000805220920] Metalvis
100 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 305 од.
- Код: 805200000805220920-k
Аналог ГОСТ 11650-80.
| Артикул | 805200000805220920 |
| Стандарт (група) | DIN 7981 |
| Матеріал | сталь цементована загартована |
| Покриття | цинк білий |
| Модель (марка) | STS-P |
| Шліц | хрестоподібний (PH) |
| Головка | циліндрична закруглена |
| Вид нарізі | повна |
| Галузь застосування | для вікон і дверей, для будівництва |
| Для якої основи? | для металу |
| Діаметр, мм | 2,2 |
| Довжина, мм | 9,5 |
| Розмір під біту | PH1 |
| Вага одиниці | 0 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Philips |
| Внутрішній діаметр | 2.2 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 9.5 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Стандарт | DIN 7981 |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Форма головки кріпильного виробу | Напівкругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид різьби | Повна |
| Розмір під біту | PH1 |
- Ціна: 100 ₴/упаковка

![DIN7981 2,2х9,5 PH1 Саморіз цинк білий повна різьба напівкругла головка (250 шт.) [805200000805220920] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/6102434489_w159_h159_din7981-22h95-ph1.jpg)
