![DIN7981 4,8х25 PH2 Саморіз цинк білий повна різьба напівкругла головка (100 шт.) [805200000805482520] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/6102416992_din7981-48h25-ph2.jpg)
DIN7981 4,8х25 PH2 Саморіз цинк білий повна різьба напівкругла головка (100 шт.) [805200000805482520] Metalvis
144 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 182 од.
- Код: 805200000805482520-k
Аналог ГОСТ 11650-80.
| Артикул | 805200000805482520 |
| Стандарт (група) | DIN 7981 |
| Матеріал | сталь цементована загартована |
| Покриття | цинк білий |
| Модель (марка) | STS-P |
| Шліц | хрестоподібний (PH) |
| Головка | циліндрична закруглена |
| Вид нарізі | повна |
| Галузь застосування | для вікон і дверей, для будівництва |
| Для якої основи? | для металу |
| Діаметр, мм | 4,8 |
| Довжина, мм | 25 |
| Розмір під біту | PH2 |
| Вага одиниці | 0.003 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Philips |
| Внутрішній діаметр | 4.8 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 25 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Стандарт | DIN 7981 |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Форма головки кріпильного виробу | Напівкругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид різьби | Повна |
| Розмір під біту | PH2 |
- Ціна: 144 ₴/упаковка

![DIN7981 4,8х25 PH2 Саморіз цинк білий повна різьба напівкругла головка (100 шт.) [805200000805482520] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/6102420071_w159_h159_din7981-48h25-ph2.jpg)
