![DIN7982 6,3х38 PH3 Саморіз нержавіюча сталь повна різьба потайна головка (25 шт.) [N8010000N801633800] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/6102436193_din7982-63h38-ph3.jpg)
DIN7982 6,3х38 PH3 Саморіз нержавіюча сталь повна різьба потайна головка (25 шт.) [N8010000N801633800] Metalvis
144 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 47 од.
- Код: N8010000N801633800-k
Аналог ГОСТ 11652-80.
| Артикул | N8010000N801633800 |
| Стандарт (група) | DIN 7982 |
| Матеріал | нержавійна сталь А2 |
| Група кріплення | нержавійне кріплення |
| Модель (марка) | STS-Cі |
| Шліц | хрестоподібний (PH) |
| Головка | потайна |
| Вид нарізі | повна |
| Галузь застосування | для будівництва |
| Для якої основи? | для металу |
| Діаметр, мм | 6,3 |
| Довжина, мм | 38 |
| Розмір під біту | PH3 |
| Вага одиниці | 0.007 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Philips |
| Внутрішній діаметр | 6.3 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 38 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Нержавіюча сталь |
| Стандарт | DIN 7982 |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Форма головки кріпильного виробу | Потайна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид різьби | Повна |
| Розмір під біту | PH3 |
- Ціна: 144 ₴/упаковка

![DIN7982 6,3х38 PH3 Саморіз нержавіюча сталь повна різьба потайна головка (25 шт.) [N8010000N801633800] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/6102436199_w159_h159_din7982-63h38-ph3.jpg)
