![DIN6928 6,3х35 Саморіз по металу цинк білий повна різьба під ключ 10мм шестигранна (100 шт.) [806200000806633520] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/6102415934_din6928-63h35-samoriz.jpg)
DIN6928 6,3х35 Саморіз по металу цинк білий повна різьба під ключ 10мм шестигранна (100 шт.) [806200000806633520] Metalvis
360 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 1058 од.
- Код: 806200000806633520-k
Гвинти монтажні самонарізні з шестигранною головою з фланцем із загартованої вуглецевої сталі. Призначені для кріплення петель в секційних воротах.
Монтаж проводити за допомогою шуруповерта, швидкість обертання 1200-1600 об/хв. EPDM.
| Артикул | 806200000806633520 |
| Для якої основи? | для металу |
| Стандарт (група) | DIN 6928 |
| Матеріал | сталь цементована загартована |
| Галузь застосування | для будівництва |
| Модель (марка) | STS-H |
| Покриття | цинк білий |
| Довжина, мм | 35 |
| Головка | шестигранна |
| Вид нарізі | повна |
| Діаметр, мм | 6,3 |
| Вага одиниці | 0.009 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шліца | Шестигранник |
| Довжина кріпильного виробу | 35 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 6.3 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Призначення кріпильного виробу | Для листового металу та металевих профілів |
| Стандарт | DIN 6928 |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Тип накінечника | Гострий |
| Форма головки кріпильного виробу | Шестигранна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид різьби | Повна |
| Розмір під ключ, мм | 10 |
- Ціна: 360 ₴/упаковка

![DIN6928 6,3х35 Саморіз по металу цинк білий повна різьба під ключ 10мм шестигранна (100 шт.) [806200000806633520] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/6102415940_w159_h159_din6928-63h35-samoriz.jpg)
