![DIN988 М26 зовнішній ⌀37мм товщина 1мм сталь шайба регулювальна без покриття (100 шт.) [7R00000007S2637100] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/5831432567_din988-m26-zovnishnij.jpg)
DIN988 М26 зовнішній ⌀37мм товщина 1мм сталь шайба регулювальна без покриття (100 шт.) [7R00000007S2637100] Metalvis
646 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 6 од.
- Код: 7R00000007S2637100-k1
-
| Артикул | 7R00000007S2637100 |
| Стандарт (група) | DIN 988 |
| Матеріал | сталь |
| Твердість | 440HV |
| Покриття | без покриття |
| Галузь застосування | для машинобудування |
| Призначення | для регулювання різьбових з'єднань |
| Діаметр, мм | 26 |
| Зовнішній діаметр, мм | 37 |
| Товщина, мм | 1 |
| Вага одиниці | 0.004 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Регулювальна |
| Внутрішній діаметр | 26 мм |
| Зовнішній діаметр | 37 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Метрична різьба, М | 26 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Стандарт | DIN 988 |
| Товщина шайби | 1 мм |
- Ціна: 646 ₴/упаковка

![DIN988 М26 зовнішній ⌀37мм товщина 1мм сталь шайба регулювальна без покриття (100 шт.) [7R00000007S2637100] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/5831442991_w159_h159_din988-m26-zovnishnij.jpg)
