![DIN9021 М8 зовнішній ⌀24мм товщина 2мм сталь шайба збільшена Delta-MKS (500 шт.) [7OD0000007N0800D00] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/5831408789_din9021-m8-zovnishnij.jpg)
DIN9021 М8 зовнішній ⌀24мм товщина 2мм сталь шайба збільшена Delta-MKS (500 шт.) [7OD0000007N0800D00] Metalvis
880 ₴/упаковка
- В наявності 46 од.
- Код: 7OD0000007N0800D00-k1
Аналог ГОСТ 6958-78
| Артикул | 7OD0000007N0800D00 |
| Стандарт (група) | DIN 9021 |
| Матеріал | сталь |
| Твердість | 100HV |
| Покриття | Delta-MKS |
| Галузь застосування | для машинобудування |
| Призначення | для кріплення кл.м. до 5.8 |
| Діаметр, мм | 8 |
| Зовнішній діаметр, мм | 24 |
| Товщина, мм | 2 |
| Вага одиниці | 0.006 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска збільшена |
| Внутрішній діаметр | 10.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 24 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Покриття | Delta-MKS |
| Стандарт | DIN 9021 |
| Товщина шайби | 2 мм |
- Ціна: 880 ₴/упаковка

![DIN9021 М8 зовнішній ⌀24мм товщина 2мм сталь шайба збільшена Delta-MKS (500 шт.) [7OD0000007N0800D00] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/5831407529_w159_h159_din9021-m8-zovnishnij.jpg)
