![EN14399/6 М27 зовнішній ⌀50мм товщина 5мм сталь шайба конструкційна без покриття (20 шт.) [7HV0000007HV27000B] Fram, фото 1](https://images.prom.ua/5831429199_en143996-m27-zovnishnij.jpg)
EN14399/6 М27 зовнішній ⌀50мм товщина 5мм сталь шайба конструкційна без покриття (20 шт.) [7HV0000007HV27000B] Fram
474,80 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 7HV0000007HV27000B-k1
-
| Артикул | 7HV0000007HV27000B |
| Стандарт (група) | EN 14399/6 |
| Матеріал | сталь |
| Твердість | 300HV |
| Покриття | без покриття |
| Модель (марка) | Fram |
| Галузь застосування | для машинобудування, для металоконструкцій, для будівництва |
| Призначення | для високоміцних болтокомплектів (EN 14399/4) |
| Діаметр, мм | 27 |
| Зовнішній діаметр, мм | 50 |
| Товщина, мм | 5 |
| Вага одиниці | 0.05 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fram |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид шайби | Конструкційна |
| Внутрішній діаметр | 6.4 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Метрична різьба, М | 27 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Товщина шайби | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стандарт | EN 14399/6 |
- Ціна: 474,80 ₴/упаковка

![EN14399/6 М27 зовнішній ⌀50мм товщина 5мм сталь шайба конструкційна без покриття (20 шт.) [7HV0000007HV27000B] Fram, фото 2](https://images.prom.ua/5831429202_w159_h159_en143996-m27-zovnishnij.jpg)
