![DIN125 М12 зовнішній ⌀24мм товщина 2,5мм поліамід шайба плоска (200 шт.) [P7O00000PZOX300000] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/5831412944_din125-m12-zovnishnij.jpg)
DIN125 М12 зовнішній ⌀24мм товщина 2,5мм поліамід шайба плоска (200 шт.) [P7O00000PZOX300000] Metalvis
892 ₴/упаковка
- В наявності 37 од.
- Код: P7O00000PZOX300000-k1
Аналог ГОСТ 11371-78
| Артикул | P7O00000PZOX300000 |
| Стандарт (група) | DIN 125 |
| Матеріал | поліамід |
| Група кріплення | пластикове кріплення |
| Галузь застосування | для машинобудування |
| Призначення | для не навантажених з'єднань |
| Діаметр, мм | 12 |
| Зовнішній діаметр, мм | 24 |
| Товщина, мм | 2,5 |
| Вага одиниці | 0.001 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 6.1 мм |
| Зовнішній діаметр | 24 мм |
| Матеріал шайби | Поліамід |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Стандарт | DIN 125 |
| Товщина шайби | 2.5 мм |
- Ціна: 892 ₴/упаковка

![DIN125 М12 зовнішній ⌀24мм товщина 2,5мм поліамід шайба плоска (200 шт.) [P7O00000PZOX300000] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/5831424829_w159_h159_din125-m12-zovnishnij.jpg)
